Audi a6 c5 nie wiem co moze byc przyczyna

Audi a6 c5 nie wiem co moze byc przyczyna

07 Kwi 2017, 22:51

Witam posiadam audi a6 c5 2.5 diesel... auto przedwczoraj zaczelo strasznie glosno chodzic i nie ma mocy.. max obroty to 2 albo 2,5 na dodatek dymi na bialo i szybko sie grzeje.. Dzisiaj rano nie chcialo wq zapalic, a po poludniu zapalilo i zaczelo cicho chodzic i łapało normalne obroty, po ponownym odpaleniu znowu brak mocy i głosno chodzi. Nie mam pojecia co moze byc przyczyna, jestem kompletnie zielony co do takich rzeczy, dodam ze auto kupione miesiac temu i bylo wszystko ok. Moze wy wiecie co to? I ile mniej wiecej naprawa kosztowalaby?
Mariusz12345
Obserwowany

Prawo jazdy od: 04 09 2014
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Audi A6 C5
Silnik: 2.5 TDI 150KM
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

Re: Audi a6 c5 nie wiem co moze byc przyczyna

08 Kwi 2017, 14:01

Typowy problem tych silnikow to uszkodzenie pompy wtryskowej
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Maserati GranTurismo - opinia i wrażenia z jazdy Maserati GranTurismo - opinia i wrażenia z jazdy
    Miałem okazję trochę pojeździć i jako że nie ma opini na temat tego auta więc się podziele wrażeniami. Maserati GranTurismo Silnik 4.2 V8 405 KM Skrzynia aut. 6 Biegowy Rok prod. 2010 Całokształt Uważam że to bardzo fajne ...
    Rozwój technologii TNGA - nowe silniki, przekładnie i napędy hybrydowe Rozwój technologii TNGA - nowe silniki, przekładnie i napędy hybrydowe
    Toyota wprowadzi na rynek nowe silniki, przekładnie i udoskonalone napędy hybrydowe, opracowane w technologii Toyota New Global Architecture, które zapewnią większą moc, wyraźnie lepsze osiągi i dynamikę jednostek ...

•  
    • Silnik Ford Sierra
      Autosalon Genewa 2006
      Opony rajdowe na białych alusach
      Volkswagen e-up!, elektryczny samochód seryjny