Audi TT czy Hyundai Cupe

Re: Audi TT czy Hyundai Cupe

20 Mar 2011, 20:34

Kurcze Mietki jakoś mnie nie kręcą wiem ,że są to dobre auta i niezawodne ale w moim przypadku to kwestia gustu Z3 ładna ale to jest auto raczej na sezon letni ,tak mi się wydaję niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę i przeraża mnie dach ,który może przeciekać. Co do "sportowości" ja nie jestem osobą lubiącą wchodzić w zakręt nie wiadomo ile wręcz przeciwnie. Autka po prostu podobają mi się wizualnie wyróżniające się z tłumu a ,że w obydwu przypadkach wyprzedając tira na trasie nie będę musiał wznosić modlitw do nieba to dla mnie "+" Już powoli się zastanawiam czy nie kupić sobie ładnej A3 rok 99-01 w silniku 1,9TD 130 koni sześć biegów mało pali i spokój. Lub po prostu poczekam skombinuję sobie jeszcze z 8 tysięcy :twisted: Kurcze jak miałem mniej pieniążków na pierwsze auto wybór był o wiele prostszy.
klase
Nowicjusz

Miejscowość: Szczecin

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nissan X-Trail - segment crossoverów Nissan X-Trail - segment crossoverów
    Nowy model łączy w sobie uznane tradycje Nissana w segmencie 4x4 z nowymi rozwiązaniami technicznymi czerpiącymi inspiracje z przełomowych crossoverów marki. Wynikiem tego połączenia jest samochód definiujący ...
    Lexus LC luksusowe coupe otrzymało pakiet tuningowy TOM’S Racing Lexus LC luksusowe coupe otrzymało pakiet tuningowy TOM’S Racing
    Japońska firma tuningowa TOM’S Racing opracowała zestaw akcesoriów do tuningu luksusowego coupé Lexus LC. Jak można zauważyć na zdjęciach opublikowanych na oficjalnym profilu firmy, dodatki aerodynamiczne ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda