Audi/VW A3/IV 2008up 37tys

Audi/VW A3/IV 2008up 37tys

01 Mar 2013, 20:57

Witam. Od kilku miesięcy szukam odpowiedniego dla siebie auta. Po sprzedaży mojego Golfa 5-tej generacji nie mogę znaleźć odpowiedniego samochodu. Zależy mi bardzo aby to było Audi A3 1.9TDI (lub 2.0TDI ale common rail) 2008 wzwyż (po lifcie już) lub VW Golf VI 2.0 TDI (wersja 110km oraz 140km), z tym że Golfa szukam z klimatronikiem, oryginalnym radiem (tym pełnym) oraz elektrycznymi szybami z tyłu. Maksymalny przebieg nie powinien przekraczać 170tys km. Wiem, że są to bardzo wielkie wymagania, dlatego też szukam bardzo długo. Co najważniejsze szukam auta do max 37tys. Na allegro znalazłem kilka interesujących mnie aut typu:

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Z chęcią sprowadziłbym auto zza granicy, najlepiej w niemczech jednak nie wiem czy dalej się to opłaca, patrząc na mobile.de oraz autoscaut nie znalazłem nic ciekawszego niż na allegro.
Myślicie, że gdybym wybrał się osobiście do Niemiec na jakieś handlowisko, znalazłbym coś ciekawego?
Pozdrawiam!
kamil20s
Obserwowany

Prawo jazdy od: 19 01 1993
Przebieg/rok: 12tys. km
Auto: VW Golf
Silnik: 2.0 TDI
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1993

Re: Audi/VW A3/IV 2008up 37tys

01 Mar 2013, 22:28

a nie lepiej szukać czegoś innego niż oklepane, zajechane, powypadkowe i awaryjne Golfy i A3?
nie znalazłbyś na targowisku, bo ciekawe oferty wyhaczają turki i handlarze
Życie jest zbyt krótkie aby jeździć nudnymi samochodami.

IS 200 by dzida
lexus-is-200-od-dzidy-vt91140.htm
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 113
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy od: 05 05 2008
Auto: Lexus IS 200
Silnik: 2,0 R6 155KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Hyundai HND-9 koncepcyjny model sportowego samochodu coupe Hyundai HND-9 koncepcyjny model sportowego samochodu coupe
    Hyundai ujawnia szkice koncepcyjnego modelu HND-9 - sportowego samochodu typu luksusowe coupe. HND-9 jest przykładem stylistyki luksusowego coupe nowej generacji. Nowy Hyundai zostanie zaprezentowany podczas tegorocznych ...
    Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu? Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu?
    Mogłoby się wydawać, że włączenie świateł przeciwmgłowych, wymiana koła na zapasowe czy znajomość sygnalizacji świateł ostrzegawczych na desce rozdzielczej to podstawowe umiejętności, jakie powinien posiadać kierowca. Tymczasem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009