Auta najlepiej znoszące gaz?

Auta najlepiej znoszące gaz?

02 Cze 2009, 10:59

niedawno zdalem prawo jazdy i chce kupic pierwsze auto

postanowilem ze na razie liczy sie tylko cena - jakosc

a wiec jak najtansze uzytkowanie

mam 2 pytania:

1 - jakie tanie uzywane marki aut polecacie na gaz - tzn autyo ktore dobrze wspolpracuje z gazem nie ma problemow - cena max 8000zl uzywane

achja nie interesuja mnie auta typu tico seincento itp

2 - zadam pozniej na razie cos bym chcial wiedziec na czym sie skupic wiec auta na gaz ktore nie maja problemow wiekszych z gazem mnie interesuja:)
Ostatnio edytowany przez andreas, 03 Cze 2009, 23:05, edytowano w sumie 1 raz
andreas
Nowicjusz

Miejscowość: katowice

02 Cze 2009, 22:31

Dużo jest takich aut. Do 8 tyś możesz kupić astrę I, skodę felicię, poloneza, polo, golfa itp. Długo można by wymieniać.
Migaz
Zaawansowany

Miejscowość: warszawa
Auto: Mercedes
Silnik: m104
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1994

04 Cze 2009, 20:48

polecam honde do 8 tys spokojnie kupis civic 5 gen z gazem nie zakatowana .. polaczysz zarazem"moc" z oszczednoscia;]
leczero
Nowicjusz

Miejscowość: DOLNYSLASK
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Odświeżony crossover Mitsubishi ASX Odświeżony crossover Mitsubishi ASX
    W polskiej ofercie Mitsubishi Motors debiutuje właśnie odświeżony model najpopularniejszego modelu tej marki w Polsce i Europie – crossovera Mitsubishi ASX z nowym silnikiem Diesla. Wzbogacono wyposażenie pojazdu, silnik ...
    Znaczenie systemów bezpieczeństwa w samochodach flotowych Znaczenie systemów bezpieczeństwa w samochodach flotowych
    W najbliższych latach na liście wyposażenia obowiązkowego każdego z modeli samochodów produkowanych nie tylko na rynek europejski, ale również amerykański pojawią się pakiety bezpieczeństwa czynnego. Skąd taka ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      GTP Light
      MINI Clubman Bond Street, tył