Auta powypadkowe, ulepy - ku przestrodze

Re: Auta powypadkowe, ulepy - ku przestrodze

13 Mar 2019, 19:32

Najgorsze w tym wszystkim jest to że czasem sami próbujemy wierzyć że jesteśmy w stanie kupić samochód za ułamek ceny rynkowej w pełni sprawne auto. A to działa z pewnością na handlirzy którzy zacierając ręce zacierają również historię auta.
Kuba1990
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 19

23 Mar 2019, 09:42

A ja ostatnio oglądałem auto warte w/g euro taxu 15k po szkodzie całkowitej którym właściciel cały czas jeździ i to bez naprawy... bo szkoda odbyła się w jego bramie podwórka... :D
szybki
Moderator - Tuning

Prawo jazdy od: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

01 Sie 2019, 11:04

W kupowaniu wszystko zależy od tego, jakie masz rozeznanie i gdzie kupujesz. Jak od prywaciarza cwaniaka z internetu, to możesz się naciąć, jak mi się raz zdarzyło, jak kupowałem swój pierwszy samochód i nie zauważyłem, że było bite, a raczej zauważyłem zbyt późno. Od tego czasu biorę tylko z salonów, nawet używki, żadnego jeżdżenia po ogłoszeniach, klękania i robienia obdukcji samochodom jak lekarz pacjentom :P I tak sobie od pół roku śmigam Audi A6. Używką, ale z gwarancją, od ........
Ostatnio edytowany przez mike, 02 Sie 2019, 14:27, edytowano w sumie 1 raz
Powód: reklama
Romantyk128
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Inteligentne oświetlenie MATRIX LED ŠKODY bez tajemnic Inteligentne oświetlenie MATRIX LED ŠKODY bez tajemnic
    Co dokładnie kryje się pod nazwą oświetlenie Matrix LED, które zastosowano w najnowszym odświeżonym modelu ŠKODY SUPERB? Jakie są zalety tej technologii i dlaczego zapewnia jeszcze większy poziom bezpieczeństwa ...
    Co potrafią skrzynie biegów? Ręczna czy automatyczna? Co potrafią skrzynie biegów? Ręczna czy automatyczna?
    Wytworzenie momentu napędowego to dopiero połowa sukcesu samochodu – moment ten trzeba jeszcze przenieść na koła. By odbywało się to efektywnie i komfortowo, ŠKODA opracowała szeroką ofertę układów napędowych oraz skrzyń ...

•