Auta powypadkowe, ulepy - ku przestrodze

24 Gru 2020, 23:06

[link do Olx wygasł]

auto miało być bezwypadkowe, po przyjeździe okazuje się, że lewy bok walony, z prawej szyby z roku 2009, a przednia z 2007. Podczas dosłownie 5 minutowej jazdy na stacje kontroli pojazdów, wyskakujące błędy, między innymi o oleju, na przeglądzie wychodzą błędy z poduszek powietrznych, abs. Nie wyłączył się wiatrak od chłodnicy, padł akumulator... Powycierane w środku drążek od gałki, oraz znaczek hondy na kierownicy, sugerujące znacznie większy przebieg. Bak benzyny dosłownie puściutki, sprzedająca niezorientowana, bo przecież "jeździ na lpg cały czas bo ma 2 km do pracy", nie chcę zgadywać w jakim stanie jest pompa. Auto rzekomo kupił jej mąż, który w ogóle nie wyszedł nawet na chwilę.

Omijać szerokim łukiem, żeby nie robić tak jak ja 250km w jedną stronę.
22november
Nowicjusz

Miejscowość: Bełchatów

30 Gru 2020, 21:32

Większość ogłoszeń jest już nieaktualna. Moim zdaniem lepiej wrzucać VIN auta aby informacja o ulepie przetrwała na forum i w necie
DGwawa
Obserwowany

Zdjęcia: 0

14 Lip 2021, 16:32

Już nie przesadzajcie z tymi samochodami po wypadku ja mam seata z włożoną ćwiartką i jeżdzę nim wiele lat i jest dobrze tylko w zimę przy hamowaniu trzeba uważać bo trochę ściąga.
GEJ OK! Prowadzę najlepszy serwis mercedesa na Białołęce w Warszawie. Zapraszam wszystkich Gejów ale nie tylko.
AutoMero
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Auto: Seat Toledo II
Silnik: 1.9 tdi
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Niebezpieczny miesiąc na drogach - październik
    Jesienią dostosowanie techniki prowadzenia samochodu do zmiennych i często trudnych warunków ma szczególne znaczenie. W ostatnich latach to właśnie w październiku w wypadkach drogowych w Polsce zginęło najwięcej ...
    Nie śpij za kierownicą podczas jazdy!
    Zmęczenie to prawdopodobnie najbardziej bagatelizowany czynnik wśród przyczyn wypadków drogowych, ponieważ jego rzeczywisty udział jest trudny do zmierzenia. Szacuje się, że zmęczenie ma wpływ na nawet 30% wypadków ...

•