Auto do 13 000zł

Auto do 13 000zł

18 Mar 2013, 16:10

Witam,
Przymierzam się do zakupu auto. Zależy mi, aby było nie zamałe, dynamiczne, ale i oszczędne najlepiej gaz. Przeglądając różne fora i oferty znalazłem następujące kandydatury:

Nissan Primera
[link wygasł]
Toyota Avenis
[link wygasł]
Honda Civic
[link wygasł]
[link wygasł]
Seat Toledo:
[link wygasł]
BMW E39
[link wygasł]

Byłbym bardzo wdzięczny, jeżeli moglibyście mi pomóc w wyborze auta oceniając ogólnie te modele jak też te konkretne, ewentualnie zaproponować cos podobnego.
Pozdrawiam
Pysioslaw
Obserwowany

Auto: Nie mam

Re: Auto do 13 000zł

19 Mar 2013, 11:40

W przypadku podanego budżetu jak i wymagań,najbardziej rozsądnym samochodem byłby wybór Hondy Civic. Nie dość,że dobre blachy,to sam wybór modeli tej generacji masz bardzo szeroki.
Turbopama
Początkujący

Prawo jazdy od: 10 03 1996
Auto: BMW M3
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Moto Session 2016 Moto Session 2016
    Lubelskie Święto Motoryzacji to obowiązkowa pozycja w kalendarzu imprez w 2016 r. Już w weekend 7-8 maja zapraszamy na Moto Session. W tym roku na zwiedzających czekać będą wystawy nie tylko samochodów, ale także motocykli, ...
    Obserwacja drogi - wzrok, koncentracja, analiza Obserwacja drogi - wzrok, koncentracja, analiza
    Ile by się nie mówiło o bezpieczeństwie, zawsze w rozmowach pojawia się temat obserwacji drogi. W całym procesie obserwacji kluczowe są trzy elementy. Pierwszym jest obszar, który skanujemy wzrokiem. Powinien ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Infiniti Q50