Auto do 6-6,5k 18lat

19 Mar 2010, 22:17

Witam za niedługo kończę prawko i chce kupić samochód do 6000 góra 6500zł razem z ewentualnymi opłatami (może będe kupował w Niemczech,bo za niedługo jadę tam na jakiś czas). Na samochodach znam się średnio. Interesuje mnie auto małe,ale wygodne dla dość wysokiej osoby (190cm). Najlepiej 2/3 drzwi, granica spalania 8litrów . Od razu może powiem jakie samochody mnie nie interesują:
-Volkswagen Golf III
-Czinkusie itp.

Rozglądałem się na autoscount i mobile.de za Polo,MX-3,323C.Ogólnie zauważyłem,że w mojej cenie jest dużo Mazd. Co o nich sądzicie? Chce kupić auto nie dla szpanu,ale też nie jakieś "badziewne" Mam tą sumę i chciałbym za nią jakąś najlepszą w tej cenie alternatywę dla Golfa,którego wszyscy tak polecają...
franz87
Nowicjusz
 
Posty: 23
Miejscowość: Katowice

19 Mar 2010, 22:39

Wczoraj mi sie kumpel chwalił że był z ojcem w Niemczech i ściągnał dla siebie fajnego Seata Ibize,rocznik 1999,za 6tys bez opłat (próg do malowania i w zawieszeniu coś ma do wymiany) i na Twoim miejscu też bym tak zrobił,jak jedziesz do Niemiec to tam bym kupił auto i własnie jakąś Ibizke.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

19 Mar 2010, 23:02

Ibiza fajna,widziałem od 1000E.
Dawajcie inne propozycje
franz87
Nowicjusz
 
Posty: 23
Miejscowość: Katowice

19 Mar 2010, 23:22

w niemczech ciezko cos kupic jak nie masz przez kogos zaklepane... ja bylem wiele razy i wiem ze ceny byly dosc wysokie w komisach na pewno nic nie kupisz a i na ogloszeniach ciezko cos znalezc w zeszlym roku w komisie za golfa 98r diesel turas cenil 4900Euro czyli duzo drozej niz w polsce. no chyba ze masz tam znajomych co ci cos nagraja za te kase lanos, bravo, punto
tower
tower
Początkujący
 
Posty: 231
Miejscowość: kalisz

20 Mar 2010, 00:21

A jakie jest wasze zdanie na temat Mazd?
323f
323c
mx-3

oraz

Volkswagen Polo
BMW 316

[ Dodano: Sob Mar 20, 2010 00:22 ]
PS:// Nie koniecznie muszę kupić w DE.Ale jakby do tego doszło to mam tam dużo znajomych,którzy by na pewno pomogli coś pozałatwiać. . .
Fiaty może i dobre,ale nie przekonują mnie
franz87
Nowicjusz
 
Posty: 23
Miejscowość: Katowice

20 Mar 2010, 10:34

Odnoścnie BMW 316,silnik jest troche za mały do tego autka,optymalna jednostka to 1.8 ale pewnie myślisz o BMW E36 a więc w Polsce będzie troche ciężko o dobry egzemplarz w tej cenie.VW Polo 6N to też dobry wybór,warty zastanowienia,za te pieniądze w Polsce wyrwiesz coś z rocznika 1995-1996.Tutaj dość fajny zadbany egzemplarz nie daleko Ciebie.
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Audi SQ5 TDI exclusive concept
    Audi SQ5 TDI, dzięki mocy 230 kW (313 KM), staje się najwytworniejszym modelem serii Q5 i równocześnie pierwszym w historii Audi modelem S z silnikiem diesla. Tę nową serię quattro GmbH cechuje nie tylko dynamika. ...