Mandat dla posiadających prawo jazdy nie majacych 18lat

Mandat dla posiadających prawo jazdy nie majacych 18lat

25 Kwi 2012, 07:52

Jak to jest? dostaje sie normalnie jak inni kierowcy? Czy np za złe zaparkowanie policja kieruje sprawe do sądu i tam jest sie karanym?czy normalnie wypisza mandat? Jestem ciekaw Prosze o odpowiedz nigdzie nie mogłem znalesc takiego tematu.Pozdrawiam :) Przepraszam nie napisałem tematu gdzie trzeba ale gdzie jest czesc forum na temat o prawa jazdy?
krzysiek07
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 19 08 2011
Auto: Obecnie brak własnej bryki

Re: Mandat dla posiadających prawo jazdy nie majacych 18lat

25 Kwi 2012, 13:40

krzysiek07 napisał(a):gdzie jest czesc forum na temat o prawa jazdy?

Dział jest dobry - przepisy itd ..
Wypiszą Ci mandat .. Chyba, że go nie przyjmiesz to sprawa do sądu .. To normalne postępowanie ..
silvo44
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Olkusz
Prawo jazdy od: 01 09 1983
Auto: OPEL VECTRA C
Silnik: Z18XER
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

COMFORT, ECO PRO oraz ECO PRO+: trzy tryby jazdy BMW i3 COMFORT, ECO PRO oraz ECO PRO+: trzy tryby jazdy BMW i3
    COMFORT, ECO PRO oraz ECO PRO+: trzy tryby jazdy umożliwiające idealny kompromis między radością z jazdy i wydajnością paliwową. Podobnie jak w konwencjonalnie napędzanym samochodzie, zasięg pojazdu z napędem elektrycznym ...
    Układ napędowy BMW ActiveHybrid nowej generacji Układ napędowy BMW ActiveHybrid nowej generacji
    Specjalnie na potrzeby nowego modelu BMW ActiveHybrid 3 opracowano następujące komponenty hybrydowego układu napędowego: synchroniczny silnik elektryczny o mocy 40 kW/55 KM, układy elektroniczne dużej mocy oraz pakiet akumulatorów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Subaru Impreza STI