Auto w okolicach 20.000

17 Maj 2022, 08:07

Najprawdopodobniej wybiorę Civica właśnie, ale niekoniecznie z tych linków, zobaczymy. O co pytać sprzedawcę podczas rozmowy telefonicznej odnośnie tego modelu? Na co zwrócić uwagę podczas oględzin? Na pewno auto ma swoje bolączki. Czytałem, że lubi się psuć sterowanie szyb.
Jimix
Początkujący

Miejscowość: Białystok

17 Maj 2022, 10:09

Załatw sobie kogoś kto się na tym zna.
W 15 letnim aucie się wszystko może zepsuć
franccc
Stały forumowicz

Przebieg/rok: >50tys. km

17 Maj 2022, 22:48

To swoją drogą, najpierw muszę jednak coś wybrać, bo jest tych modeli trochę. Co myślicie o tej? [link do Olx wygasł] Słynny Radom :)
Znalazłem jeszcze taką u siebie, ale cena dość wysoka jak za 2006 r. Wiem, wiem, nie ma co patrzeć na przebieg i rocznik tylko stan, ale mimo wszystko. [link do Olx wygasł]
Jimix
Początkujący

18 Maj 2022, 07:30

No niestety te Civici trzymają cenę.
Ten z Twojego miasta miał malowana tylną klapę bo widać inny odcień lakieru więc warto dopytać czy sprzedający coś wie na ten temat poza tym ładnie się prezentuje no i masz pod nosem więc obejrzeć nie zaszkodzi a nawet jest wskazane.
Ten z Radomia też ok ale jak wiadomo wzmożona czujność to podstawa.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

18 Maj 2022, 07:35

Czy ktoś z forumowiczów jest może z Radomia i byłby w stanie obejrzeć auto?
Jimix
Początkujący

18 Maj 2022, 10:08

Ze starszej gwardii raczej nikt.

Tutaj od 1wlasciciela.
https://www.otomoto.pl/oferta/honda-civ ... EEZbr.html
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Tablica rejestracyjna przypisana do samochodu
    Na początku roku czyli dokładnie 31 stycznia 2022 zaczęły obowiązywać przepisy pozwalające na pozostawienie aktualnych tablic rejestracyjnych samochodu przy zmianie właściciela i niezależnie od regionu polski. Aktualnie kupując ...
    II Runda Extremizer Motor Show 2012 w Częstochowie / relacja
    10 tysięcy widzów zjechało w miniony weekend do Rudnik k. Częstochowy na Extremizer Motor Show! Ci, którzy są uzależnieni od adrenaliny i kochają motoryzację, na pewno długo tego weekendu nie zapomną! Nic dziwnego ...

•