Auto z niemiec, a tablice..

auto z niemiec, a tablice..

05 Mar 2012, 18:32

Witam,

mam nadzieję, że możecie rozwiać moje wątpliwości. Mój kuzyn znalazł mi samochód w DE i mi go ma przywieźć. W tym celu chce zakupić żółte tablice. Z tego co mi wiadomo to do niemieckiego urzędu przynosi się umowę, potwierdzenie wymeldowania i mały i duży brief. Urząd podobno wydaje tablice, ubezpieczenie i nowy brief na te tablice. I tutaj moje pytanie. Czy w tym nowym briefie muszą znajdować się moje dane czy mogą to być dane kuzyna/sprzedawcy(jego znajomy)? Nie chciałbym żeby były później kłopoty z rejestracją auta w Polsce. Mam nadzieję, że mi pomożecie. Pozdrawiam
Marton1000
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2001

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Prowadzenie samochodu pod wpływem stresu Prowadzenie samochodu pod wpływem stresu
    Prowadzenie samochodu to wieloaspektowe zadanie, wymagające koncentracji i spokoju. 1/3 kierowców przyznaje, że przynajmniej raz w tygodniu prowadzi auto pod wpływem stresu czy czując złość. Zdenerwowani kierowcy są ...
    Mercedes AMG C-Coupe DTM testowany przez Roberta Kubicę Mercedes AMG C-Coupe DTM testowany przez Roberta Kubicę
    Robert Kubica ma za sobą pierwsze testy Mercedesa AMG C-Coupé DTM na torze Ricardo Tormo nieopodal Walencji. Polski kierowca musiał oswoić się z obcą mu charakterystyką prowadzenia samochodu wyścigowego DTM - najpopularniejszej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      passat b5 german style
      Infiniti Q50
      Jaguar