Auto z niemiec

auto z niemiec

27 Kwi 2012, 20:01

Witam. nie wiem czy w dobrym dziale otwieram ten temat z góry sorry z pomyłkę. moja spr wygląda tak. Mój teściu mieszka w Niemczech jest tam zameldowany na stale. Ostatnio polecił mi spr jakie procedury. opłaty i ob obowiązki wynikają z zakupu auta w Niemczech a sprzedaży w Polsce. Miał okazje kupić np mercedesa w c klasie za 1500 euro w niezłym stanie. rok podajże 2000.

Czy opłacalne jest sprowadzić takowe auto po załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności z przygotowaniem do rejestracji.

czy muszę zakładać jakąś działalność jak bym przykładowo sprzedawał 5 aut rocznie.

jakie opłaty mniej więcej były by przy kupnie auta za 1500 euro a sprzedaniu za 15000 zł.
kk07
Obserwowany

Prawo jazdy od: 04 05 1988
Auto: golf III

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

VERVA Street Racing 2010 / relacja VERVA Street Racing 2010 / relacja
    Wyścigi, pokazy i atrakcje dla każdego - to wszystko można było zobaczyć dzisiaj w centrum Warszawy Rywalizacja sportowa podczas VERVA Street Racing odbyła się dwuetapowo. Podobnie jak podczas prawdziwego Grand Prix, każdy ...
    Zimowe przygotowania do jazdy samochodem Zimowe przygotowania do jazdy samochodem
    Nawet niewielka warstwa śniegu na przedniej szybie ogranicza widoczność, a zalegający na dachu auta śnieg może doprowadzić do niebezpiecznej sytuacji na drodze, gdy pokrywa z lodu i śniegu zsunie się nagle na przednią szybę ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50
      MINI Clubman Bond Street, tył