Awaryjność Mazdy 3

Awaryjność Mazdy 3

23 Maj 2010, 11:44

Chciałbym zakupić Mazdę 3 z 2005-2006 rok około i słyszałem jakieś negatywne opinie na temat niezawodości niektórych części . I mam pytanie do znawców właśnie tej mazdy bo osobiście to jak widać zielony jestem w tych tematach . Z góry dzięki za odpowiedź.
okoo12
Nowicjusz

Miejscowość: Bełchatów

Re: Awaryjność Mazdy 3

23 Maj 2010, 16:43

Mazda 3 to jedno z najmniej awaryjnych autek ogółem (jeśli wierzyć rankingom :) ). Gdzie i od kogo słyszałeś negatywne opinie?
ACSznycel
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 12
Miejscowość: z nienacka
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Gelber Engel - nagroda dla Audi A3 za doskonałą jakość Gelber Engel - nagroda dla Audi A3 za doskonałą jakość
    Niemiecki automobilklub ADAC, spośród 52 samochodów, wybrał Audi A3 zwycięzcą kategorii "jakość" tegorocznej edycji nagrody "Gelber Engel". Wyniki konkursu opierają się na sporządzanej przez ADAC statystyce ...
    Toyota C-HR R-Tuned - 600-konny crossover Toyota C-HR R-Tuned - 600-konny crossover
    Toyota zaprezentowała na targach SEMA 2017 wyścigowego crossovera Toyota C-HR R-Tuned oraz całą kolekcję modyfikowanych Camry, w tym samochody NASCAR. Toyota C-HR o mocy 600 KM jest najszybszym crossoverem na świecie. Na ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda