Becker 7820 Traffic Pro jak podłączyć AUX'a?

Becker 7820 Traffic Pro jak podłączyć AUX'a?

03 Cze 2015, 11:57

Cześć, mam takie oto radyjko i nie mam pojęcia jak podłączyć pod niego AUX'a, z tyłu mam wolne jedno duże wejście pod kostkę. Jeśli możecie proszę o pomoc z doborem przejściówki czy coś. Wtyki A i B są zapełnione jednak sektory C1 C2 C3 nie są podłączone jednak nie wiem jaka przejściówka będzie dobra. Załączam zdjęcie ze schematem wtyczek. Pozdrawiam i proszę o pomoc ;))
http://s1.fotowrzut.pl/31D8NXATV9/1.jpg
Image
wodlarin1
Obserwowany

Auto: Hyundai Sonata III GLS V6
Silnik: 2.7 V6 173KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Rok produkcji: 2003

Re: Becker 7820 Traffic Pro jak podłączyć AUX'a?

03 Cze 2015, 12:14

Ze schematu i opisu wynika, że Socket C2 piny 7-12 odpowiadają za dedykowaną zmieniarkę CD od Becker'a. Posiadasz może w tym radiu funkcję AUX?
Podpis zwiał z miejsca zdarzenia - trwają poszukiwania.
kkamykk
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Frankfurt am Main
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Hyundai i40
Silnik: 1.6 GDI 135KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Brak snu to jak nadmiar alkoholu u kierowcy Brak snu to jak nadmiar alkoholu u kierowcy
    Powodów zmęczenia i niewyspania może być wiele, przede wszystkim jednak to brak odpowiedniej ilości snu. Zachowania zaspanej osoby za kierownicą są równie niebezpieczne jak tej kierującej pojazdem pod wpływem ...
    Toyota TS050 Hybrid po raz pierwszy w Silverstone Toyota TS050 Hybrid po raz pierwszy w Silverstone
    W weekend 16-17 kwietnia zaczynają się Mistrzostwa Świata FIA w wyścigach długodystansowych (FIA World Endurance Championship). W 6-godzinnym wyścigu w Silverstone w Wielkiej Brytanii Toyota GAZOO Racing wystawi nowy bolid, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Hyundai Grandeur
      Suzuki Astar - concept 1
      Opel Astra G Cabrio
      Kanapa Chrysler Imperial 1960 r.