Bezawaryjne i oszczedne auto do 20tys

24 Paź 2013, 06:46

Ja tak poza tematem Beemka sprawiala ci duzo klopotów? pytam bo w sobote jade ogladac bmw e 46 coupe 318...
fygfy
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 195
Auto: BMW E46
Silnik: 2.0ci 143KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

24 Paź 2013, 10:44

Volvo S60. Na wypasie, a 2.4 w dieslu przy spokojnym bucie łyknie mniej niż 6 litrów.
Eneolsen
Początkujący
 
Posty: 61
Auto: Hyundai i30
Silnik: 1.4
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2009

24 Paź 2013, 11:32

Audi A4 ma problemy z przednim zawieszeniem (aluminiowe wahacze) i jeżeli jesteś przygotowany na wymianę po zakupie co najmniej 1-2 wahacze - nowych przed zakupem Ci nikt nie wsadzi :) (jeden w cenie około 1800zł) to ogólnie samochód jest ok :)

Moja propozycja dla Ciebie to :

Mazda 3 ( jeżeli będzie garażowana bo po za problemami z korozją POD CHMURKĄ auto pod względem bezawaryjności jest bezkonkurencyjne, jedyna właśnie wada to słabsze blachy od Niemców )

Honda Jazz ( wiem wiem to już nie sedan, ale jako auto praktycznie bezawaryjne, wcale nie małe, dobrze chronione przed korozją i meg oszczędne - benzyna 5/100 - daje do myślenia ...)

Volvo Ci nie polecę bo sam nie kupię, auto nie jest wybitnie bezawaryjne jak dawne Volvo, za to jak Ci pójdzie pompka paliwa to płacisz 10x tyle co w VW :D więc nie wiem czy to takie for live

To samo tyczy się innych napraw :)

A tak w ogóle to te ceny jakie podałeś są według mnie mocno zaniżone, jakoś nie chce mi się wierzyć że do 20 tys kupisz Audi a4 nowszej generacji :D , no chyba że trupa z Niemiec poskładanego u blacharza i wystawionego na allegro jako prawie nówka .... :wink:
takun
Początkujący
 
Posty: 52
Auto: Audi B4
Silnik: 2.0 ABK
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1992