Błąd we wniosku o rejestrację pojazdu

10 Kwi 2021, 23:21

W urzędzie nakazano mi przepisać wniosek o rejestrację pojazdu i z pośpiechu doszło do pomyłki we wniosku, zamiast etyliny zaznaczono ON, ze wszystkich innych dokumentów złożonych przy rejestracji jasno wynika że jest to etylina, czy będzie wymagana jakaś korekta czy po prostu twardy dowód zostanie wydany na podstawie dokumentów z badania technicznego i z dowodu rejestracyjnego zza granicy ( gdzie widnieje jasno benzyna) ?

W dowodzie miękkim wpisana jest benzyna, na twardym będą powielone dane z miękkiego czy następują jakieś korekty wynikające z wniosku o rejestrację?
majkifon
Nowicjusz
 
Posty: 3

11 Kwi 2021, 11:15

Kiedy wypełniałeś ten błędy wniosek? Zadzwoń do urzędu i powiedz jak wygląda sprawa. Generalnie powinna im wyjść niezgodność danych o ile wszystko dokładnie sprawdzają. Jak tylko wrzucą wniosek na półkę to poleci wszystko tak jak w miękkim dowodzie.
Ja bym to jednak zgłosił do urzędu zanim otrzymasz dowód i na pewno musisz go dokładnie sprawdzić po odbiorze.
Rokiko
Stały forumowicz
 
Posty: 2756
Zdjęcia: 11
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Baterie ze stałym elektrolitem Toyoty – co wiadomo do tej pory?
    Toyota jest znana jako pionier elektryfikacji samochodów i największy producent hybryd. Jednocześnie marka inwestuje w rozwój technologii pojazdów na wodór. To jednak nie znaczy, że największy ...
    Co może zamarznąć w naszym samochodzie?
    Co w samochodzie jest szczególnie wrażliwe na niską temperaturę? Jak sobie poradzić z typowo zimowymi problemami? Poniżej prezentuję kilka odpowiedzi które mogą okazać się przydatne wielu kierowcom. Głównym ...

  •