BMW E90 330 D PROSZĘ O OPINIE

30 Kwi 2015, 16:34

Witam od dłuższego czasu szukam bmw e90 i znalazłem jedną ciekawą aukcje i chciałbym sięgnąć opini ludzi znających sie na tej marce samochodu
I oto to auto:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
roko1992
Początkujący
 
Posty: 58
Prawo jazdy: 11 08 2010
Auto: skoa
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna

30 Kwi 2015, 23:12

Wygląda ładnie, ale trzeba zweryfikowac juz niemaly przebieg oraz bezwypadkowosc, musisz zauwazyc ze jezeli to jest prawdziwy przebieg to powoli zacznie generowac koszty, jezeli skrecony to tragedia, kupujac to auto musisz sobie zadac pytanie ile nim bedziesz jezdzil i jak bogaty jestes- z tego wzgledu ze jak nabijesz nim z 50k tys km to juz go nie sprzedasz w PL chyba ze za bezcen bo na wartosci straci gigantycznie, z rosnacym przebiegiem beda sie poajwialy ksozty i remont, wiec w takim wypadku najbardziej oplacalne byloby zwiazanie sie z tym autem na dlugie lata albo utargowanie ze 2-3k pojezdzenie z rok i sprzedanie
Nethann
Aktywny
 
Posty: 274
Auto: Astra h Gtc
Silnik: 1.4
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006

01 Maj 2015, 07:28

Wiem ile kosztuje utrzymanie takiemu samochodu, robiłbym nim 20tys rocznie.Auto nie było serwisowane od 180tys KM co to może oznaczać? Auto 5lat w kraju.Mam jeszcze VIN WBAVC91060KS07669
roko1992
Początkujący
 
Posty: 58
Prawo jazdy: 11 08 2010
Auto: skoa
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Finał NIGHT POWER 2013 GP w Płocku / relacja
    Ostatnia runda tegorocznego NIGHT POWER Grand Prix zakończona. W Płocku zmierzyło się około 70 zawodników. W całym cyklu na starcie stanęło ponad 200 zawodników. Już wiemy kto jest najlepszy. Zwycięzcą całego ...
    Gdzie nie warto tankować LPG? Wysokie ceny Autogazu!
    Miałem okazję w weekend wybrać się w góry a dokładniej w Karkonosze. Podróż oczywiście z Warszawy trasą A2 następnie A1 i S8, a dalej kawałek A4. Ceny w Warszawie LPG były na poziomie 2,10 - 2,18zł. Jednak na ...