Bmw e90 nakladki na spryskiwacze do reflektorow

bmw e90 nakladki na spryskiwacze do reflektorow

21 Cze 2011, 18:37

Sluchajcie potrzebuje do mojego e 90 320d dwie nakladki na zderzak te ktore odpowiadaja za spryskiwacze reflektorow same nakladki bez spryskiwaczy auto oddaje do malowanie i potrzebuje same nakladki zeby mi sie na przegladzie kiedys nie doczepili a ze mam xsenony to wiadomo ze trzeba iec sprysiwacze gdzie moge takie dostac albo moze ktos z was ma takie z gory dziekuje za odp pozdrawiam
Lukas
lukas_77772
Nowicjusz

Miejscowość: Opole

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mitsubishi Pajero Sport i Mitsubishi L200 Expedition Camper Mitsubishi Pajero Sport i Mitsubishi L200 Expedition Camper
    W najbliższy weekend, 17 i 18 listopada podczas wystawy 4x4 Offroad Show Poland, polski oddział Mitsubishi Motors zaprezentuje klientom model Mitsubishi Pajero Sport. To jedyny egzemplarz tego modelu w Polsce a celem prezentacji ...
    Przeziębienie lub grypa, a czas reakcji kierowcy Przeziębienie lub grypa, a czas reakcji kierowcy
    Mocne przeziębienie lub grypa mogą opóźnić czas reakcji kierowcy nawet o 10%. Dodatkowo na szybkość działania w sytuacji awaryjnej mogą także negatywnie wpływać zażywane leki. "Kierowca musi zachowywać się odpowiedzialnie. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Renault Alpine A110-50
      Volkswagen Golf GTD Variant, bok
      Autosacrum 2008
      SEAT Ibiza Ecomotive