Bmw e90 nakladki na spryskiwacze do reflektorow

bmw e90 nakladki na spryskiwacze do reflektorow

21 Cze 2011, 18:37

Sluchajcie potrzebuje do mojego e 90 320d dwie nakladki na zderzak te ktore odpowiadaja za spryskiwacze reflektorow same nakladki bez spryskiwaczy auto oddaje do malowanie i potrzebuje same nakladki zeby mi sie na przegladzie kiedys nie doczepili a ze mam xsenony to wiadomo ze trzeba iec sprysiwacze gdzie moge takie dostac albo moze ktos z was ma takie z gory dziekuje za odp pozdrawiam
Lukas
lukas_77772
Nowicjusz

Miejscowość: Opole

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Akcja znicz 2017 i systemy bezpieczeństwa na drogach Akcja znicz 2017 i systemy bezpieczeństwa na drogach
    Na przełomie października i listopada, z powodu uroczystości Wszystkich Świętych, tradycyjnie już zwiększy się ilość samochodów na naszych drogach. Niestety, pomimo systematycznej poprawy bezpieczeństwa, Polska nadal ...
    Najlepszą baza roku pod zabudowy kamperowe - Fiat Ducato Najlepszą baza roku pod zabudowy kamperowe - Fiat Ducato
    Długa, nieprzerwana seria międzynarodowych nagród wciąż płynie do Ducato: po raz 11. z rzędu model otrzymał, pokonując znanych konkurentów, tytuł "Najlepszej bazy pod zabudowy kamperowe 2018". To prestiżowe ...

•