Brak kierunkowskazów i świateł awaryjnych Skoda Octavia I

Brak kierunkowskazów i świateł awaryjnych Skoda Octavia I

05 Cze 2014, 19:55

Witam

Od kilku dni mam problem z kierunkowskazami w swojej skodzie. Światła awaryjne też nie działają. Myślałem, że to bezpieczniki, ale sprawdziłem i są ok. Kontrolki od kierunkowskazów też się nie świecą. Na początku gdy problem się pojawił kontrolki mrugały cały czas nie równomiernie. Teraz gdy włączam kierunkowskaz to słychać tylko dźwięk migawek jednak nic się nie świeci. Czytałem, że uszkodzony może być włącznik świateł awaryjnych, ponieważ zespolony jest tam przekaźnik kierunkowskazów ale zastanawiam się czy warto kupować, bo jeśli to nie będzie to to jednak szkoda kasy. A jednak wole oszczędzić na mechaniku.

Co myślicie??

Moderowano - nie zakładamy na forum dwóch takich samych tematów w różnych działach. Jeden temat wystarczy.
plosik1989
Początkujący

Prawo jazdy od: 30 04 2009

Re: Brak kierunkowskazów i świateł awaryjnych Skoda Octavia I

06 Cze 2014, 08:51

Najprawdopodobniej jest to wina przerywacza. Jak się znasz na elektryce samochodowej to możesz go zmostkować. Jak nie, to wizyta u elektrykia, który potwierdzi lub zaprzeczy i znajdzie inną przyczynę.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nadwozie koncepcyjnej Kia Sportspace Nadwozie koncepcyjnej Kia Sportspace
    W przeciwieństwie do klasycznych pojazdów typu kombi, station wagon czy nawet shooting brake – Kia Sportspace wyróżnia się zdecydowanie odmienną i wyszukaną architekturą w stosunku do tradycji. Wydłużoną ...
    Opel ADAM na ścianie budynku przy stacji Metro Politechnika Opel ADAM na ścianie budynku przy stacji Metro Politechnika
    Opel ADAM najbardziej spersonalizowany, szykowny miejski samochód pojawił się na ścianie budynku przy stacji Metro Politechnika w Warszawie. Ekspozycję murala można będzie oglądać do 31 maja 2013. Najnowszy i najmniejszy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Autosacrum 2009
      S2020005
      GTP Light