Brak ładowania, obrotomierz wariuje ..

Brak ładowania, obrotomierz wariuje ..

30 Sty 2012, 12:10

Mam golfa 2.Od jakiegoś czasu piszczał mi pasek od alternatora.Niedługo miałam go wymienić.Wczoraj jechałam do domu to po około 20 minutach jazdy przestała działać mi dmuchawa i światła stawały się coraz słabsze.Kontrolka od akumulatora się nie świeciła.Przejechałam tak ze 3 km (dotarłam do domu) świateł prawie wcale już nie było,długich tak samo.Dzisiaj mąż śćiągnął owy pasek i zakupił nowy w celu wymiany.Podłaczył prostownik do akumulatora.I teraz kiedy przekręcam kluczyk "na raz" to obrotomierz idzie do góry na ponad 3 i pół tys. obrotów.Co to może być?Proszę o szybką odpowiedź.
Ostatnio edytowany przez silvo44, 30 Sty 2012, 15:02, edytowano w sumie 1 raz
Powód: prosze poczytać regulamin - pkt 4 ! !
maniusia1
Obserwowany

Prawo jazdy: 10 07 2007

30 Sty 2012, 14:59

Niekoniecznie to piszczał pasek - moze łożysko, a że brak jest ładowania - padł regulator ..
Wizyta u dobrego elektryka niezbędna raczej jest ..
Zdarza się, że przy padniętym altku zegary wariują ..
silvo44
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Olkusz
Prawo jazdy: 01 09 1983
Auto: OPEL VECTRA C
Silnik: Z18XER
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jaki najlepszy samochód prowadził Jeremy Clarkson? Jaki najlepszy samochód prowadził Jeremy Clarkson?
    Jeremy Clarkson odpowiedział na kilka pytań dla motoryzacyjnej platformy społecznościowej Drivetribe. Wśród poruszonych wątków padł temat najlepszego samochodu, jaki kiedykolwiek prowadził. Okazuje się, że słynny ...
    Pojazd uprzywilejowany - usuń się z drogi i ułatw przejazd Pojazd uprzywilejowany - usuń się z drogi i ułatw przejazd
    Ratowanie zdrowia, życia, mienia ludzkiego oraz zachowanie bezpieczeństwa to najczęstsze powody, dla których na ulicy pojawia się pojazd uprzywilejowany. Każdy kierowca ma obowiązek usunąć się z jego drogi, aby ułatwić ...

•