Car audio - dioda protect

Car audio - dioda protect

11 Sie 2013, 21:52

Witam, z racji że jestem tu nowy, witam Wszystkich serdecznie

Przejdę do problemu od razu.

Posiadam zestaw audio. 6 głośników + 2 tweetery + skrzynie bassową. Z powodu złej instalacji wcześniejszy wzmacniacz - nie pamietam jaki ale jakiś tani i słaby - spalił się. Kupiłem więc car-audio magnat orange limited 4000 po podłączeniu wedle instrukcji, wszystko śmigało jak marzenie, lecz pare dni temu wystąpił problem. Przestał działać wzmacniacz i zapaliła się kontrola PROTECT. Szukałem po forach co to oznacza i żaden z opisów nie pasuje do mojego. Po odłączeniu go na kilka dni, odpięcia kabli nic nie zmieniło. Kontrola cały czas się świeci a co najlepsze świeci się ona nawet gdy nie ma podłączonego do niego audio - samo zasilanie, rem oraz uziemienie. Co się dzieje ? Proszę o pomoc
chad21
Obserwowany

Prawo jazdy od: 03 09 2010
Auto: Fiat Punto I

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowy Golf otrzymał od Euro NCAP najwyższą notę Nowy Golf otrzymał od Euro NCAP najwyższą notę
    Nowy Golf otrzymał od europejskiej organizacji ochrony konsumentów – Euro NCAP – najwyższą notę pięciu gwiazdek. Ponadto został wyróżniony prestiżową "Euro NCAP Advanced Awards " za innowacje w dziedzinie ...
    Najpopularniejsze crossovery w Polsce – styczeń 2017 Najpopularniejsze crossovery w Polsce – styczeń 2017
    W pierwszym miesiącu 2017 roku rynek nowych samochodów odnotował kolejne wzrosty. Sprzedaż na poziomie przekraczającym 41 tys. sztuk oznacza, że był to najlepszy styczeń od 10 lat. Popyt generowany jest głównie ...

•  
    • 11
      Ford Focus
      Volkswagen Polo R WRC, Rajd Meksyku, finish
      Car-Audio Seicento