Car audio

14 Kwi 2008, 22:50

Witam, mam Citroena Berlingo 2007 z oryginalnym radiem CD+ster. przy kierownicy i chciałbym dokupić coś do sprzętu audio => tuba i wzmacniacz, widziałem takie zestawy na allegro po ok. 300 zł, pytanie brzmi następującą, czy takie zestawy są coś warte i czy muszę zmieniać oryg. radio, czy też pod te spokojnie można podłączyć? Pozdrawiam i dziękuję
Requiem for a Dream.
Piter
Stały forumowicz
 
Posty: 2942
Zdjęcia: 239
Miejscowość: Kłodzko
Prawo jazdy: 15 03 2007
Auto: Audi A6 C5
Silnik: 1.9 TDI 131KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

15 Kwi 2008, 08:10

Ja powiem tak ja kupiłem wzmacniacz i głośniki na tylną półkę (bo bagażnik za mały na tubę) za 150zł i jestem zadowolony. Wzmacniacz przestawiłem na sam bas z tyłu i jest ok. jak mam ochotę po słuchać muzyczki to mi to wystarczy(a słabo to nie gra bo rejestracja się trzęsie z tyłu na klapie)

A wracają do zestawu 300zł spokojnie Ci wystarczy na tubę i wzmacniacz do niej.
No chyba że chcesz być najpierw usłyszany a później zobaczony to musisz szykować więcej kasy :wink:
Generalnie pod każde radio można podłączyć nawet jak nie ma wyjścia na wzmacniacz to można zastosować to - [link do aukcja.onet.pl wygasł]
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1848
Miejscowość: Sosnowiec
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Audi S8 i Wp11-144
Silnik: AVP, QG18DE
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2001

15 Kwi 2008, 22:42

Bo mam oryginalne radio i nie chce jego zmieniać, muszę sprawdzić czy ma wyjście, oby miał to się zaoszczędzi troszkę :) :PP hehe i mniej kłopotów.
Requiem for a Dream.
Piter
Stały forumowicz
 
Posty: 2942
Zdjęcia: 239
Miejscowość: Kłodzko
Prawo jazdy: 15 03 2007
Auto: Audi A6 C5
Silnik: 1.9 TDI 131KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

24 Kwi 2008, 19:08

siemka jak jestes zainteresowany to ja CI sprzedam skrzynie basowaBLAUPUNKTA 750watt wzmachol BLAUPUNKTA 375 watt 4glosniki 2 drozne alphard(czy jak si eto pisze) no i kale wszystkie co Ty na to z cena si edogadamy jak cos to zadzwon 600546092
NO BASS---NO FUN
d-_-b
only BLAUPUNKT GT
series
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PiecU
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 37
Miejscowość: STalowa Wola

29 Paź 2010, 12:32

Witam, potrzebuję sprzętu audio do busa Renault Master który sprzedaje towar (mobilnie)
to znaczy że jeździ po wioskach z sygnałem, coś jak lodziarki i sprzedaje towar ludzie słysząc ten sygnał wiedzą że samochód jedzie i wychodzą na jezdnie by kupić towar :grin: no właśnie i potrzebuje sprzętu audio który będzie wydawał dźwięk muzyczkę ;p chcę żeby ten dźwięk był słyszany na duże odległości, proszę o pomoc
czekam na odpowiedź na forum i pod numerem gadu gadu - 2832667 albo emailem: [email widoczny po zalogowaniu]
pozdrawiam :wink: [/b]
Toporowski
noooa15
Nowicjusz
 
Posty: 3
Miejscowość: Żary
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Hyundai skutecznie broni swojej pozycji w Europie
    Najnowsze dane Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Pojazdów ACEA, dotyczące wolumenu rejestracji nowych samochodów pokazują, że udział w rynku europejskim firmy Hyundai w pierwszym kwartale 2013 ...
    IF gold award nagroda stylistyczna dla Audi A3
    Najnowsza wersja Audi A3 została ponownie nagrodzona za nowoczesną stylistykę. W oczach jury przyznającego nagrody iF, zarówno wnętrze, jak i wygląd zewnętrzny tego kompaktowego modelu z Ingolstadt, wyznacza zupełnie ...