Civic vi 1.4 lpg nie odpala

Civic vi 1.4 lpg nie odpala

09 Gru 2017, 21:33

Witam. Mam problem z autem. Występuje bardzo utrudniony rozruch. Auto na benzynie na chwile odpala lub w ogóle i za chwile gaśnie. Na gazie po dlugim czasie jakos zapali. Jeździłem na rezerwie i chyba zatarlem pompe paliwa. Wyjechałem i zeby odpalic psiknolem plakiem w dolot. Udalo sie dopiero na lpg na benzynie nie chciało załapać. W trakcie jazdy auto jedzie normalnie na obu paliwach. Na ciepłym silniku odpala bez problemu. Pompa paliwa? Pozdrawiam.
MotoLove
Początkujący
Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 07 07 2017
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Nie mam

Re: Civic vi 1.4 lpg nie odpala

10 Gru 2017, 13:43

Sprawdz ciśnienie paliwa i czujnik temp płynu.
17 kwietnia 2017 na guza mózgu zmarła moja kochana żona Beti, mając 44 lata. Na forum jestem teraz sporadycznie.
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Słynny wolnossący silnik V10 Lexusa LFA Słynny wolnossący silnik V10 Lexusa LFA
    Legendarny Lexus LFA był bez dwóch zdań najbardziej ambitnym projektem w historii japońskiego producenta aut luksusowych. Supersamochód o nadwoziu wykonanym w całości z kompozytów zbrojonych włóknem ...
    Co oznaczają skróty mHEV, HEV, PHEV i BEV? Co oznaczają skróty mHEV, HEV, PHEV i BEV?
    Producenci samochodów mianem napędu hybrydowego określają całkiem różne rozwiązania o innych poziomach zaawansowania i skuteczności. Na tę chwilę można wyróżnić trzy podstawowe rodzaje hybryd – ...

•  
    • Ferrari 458 Spider, górska kręta droga
      Polo BlueGT - zegary, licznik
      MINI Cooper S, tył
      Off-road, Katowice, 2