Czujniki Parkowania

Czujniki Parkowania

07 Gru 2018, 14:43

Cześć,
być może był już gdzieś podobny temat, ale nie udało mi się go zlokalizować. Chciałam kupić mamie w prezencie czujniki parkowania. zmieniła samochód na większy i czuje się niepewnie cofając, przez co się frustruje jazdą. znalazłam takie: https://www.mediaexpert.pl/pozostale-ak ... ,id-688896
Czy ktoś z Was miał z nimi jakąś styczność, albo umie na podstawie firmy i parametrów powiedzieć mi ,że nie będą tragiczne? Mile widziane są też propozycje innych czujników, ale moje ograniczenie budżetowe to 200zł.
Z góry dziękuję za pomoc! :D
Zagubiona
Nowicjusz

Re: Czujniki Parkowania

07 Gru 2018, 18:14

Na allegro takie śmietniki kupisz za polowe ceny a ja ze swojej strony nie polecam, piszczą same z siebie
Zachęcam do wzięcia udziały w ankiecie na wybór koloru na E36 Cabrio
kolor-na-bmw-e36-cabrio-vt117044.htm
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 45
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, e36 Cabrio, ML
Silnik: 2.0 D, 2.0, 2.7

07 Gru 2018, 18:18

to w takim razie co polecasz?
Zagubiona
Nowicjusz

07 Gru 2018, 22:55

Chyba nie polecę z czystym sumieniem nic, testowałem wiele firm z tych tańszych (do 150 zł) i nie znalazłem faworyta, z każdym były jakieś cyrki
Zachęcam do wzięcia udziały w ankiecie na wybór koloru na E36 Cabrio
kolor-na-bmw-e36-cabrio-vt117044.htm
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 45
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, e36 Cabrio, ML
Silnik: 2.0 D, 2.0, 2.7

07 Gru 2018, 23:23

Ok, a coś drozszego ale we w miare rozsadnej cenie?
Zagubiona
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus IS w kolorze wojownika - debiutuje specjalna wersja sedana Lexus IS w kolorze wojownika - debiutuje specjalna wersja sedana
    Lexus chętnie tworzy specjalne wersje swoich samochodów. Tym razem projektanci zabrali się za model IS i jak zwykle zainspirowali się japońską kulturą. Lexus IS I Blue ze specjalnymi wstawkami w wyjątkowym kolorze ...
    Przeszkody do pokonania - dziury, zwierzęta, piesi Przeszkody do pokonania - dziury, zwierzęta, piesi
    Jazda wymaga od kierowców dużej czujności i uwagi, zwłaszcza, jeśli na drodze mogą spotkać pieszych czy zwierzęta. Zderzenie z nimi może skończyć się dla nich tragicznie. Dlatego ważne, aby zawsze być przygotowanym ...

•