Czy można zawiesic ubiezpieczenie OC

czy można zawiesic ubiezpieczenie OC

22 Sty 2010, 11:21

witam mam pytanie co do OC czy dało by sie po prostu go zawiesic bo na razie samochodem nie jezdze i nie wiem czy w najblizszym czasie będe jezdził
rafal_n

Re: czy można zawiesic ubiezpieczenie OC

22 Sty 2010, 14:30

Nie nie można, wynika to z ustawy ubezpieczenie OC nie może być zawieszone, a jeżeli chcesz, żeby samochód nie był ubezpieczony to nie może być również zarejestrowany. Weź może jakieś ubezpieczenie tanie w direkcie typu Link4, przecież tam nie ma jakichś druzgocących cen.
ribeiro
Początkujący

Miejscowość: zewsząd
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki
    Chciał bym się z Wami podzielić wiedzą na temat renowacji skórzanych tapicerek. Mam za sobą ok. 20 odnowionych foteli, kilka kanap tylnych, boczków drzwiowych oraz kierownic. Właściwie uczyłem się na własnych ...
    Dwa egzemplarze Audi R18 e-tron quattro na FIA WEC, Bahrajn Dwa egzemplarze Audi R18 e-tron quattro na FIA WEC, Bahrajn
    Od następnej rundy FIA WEC w Bahrajnie w wyścigach wezmą udział dwa egzemplarze Audi R18 e-tron quattro. Będzie to pierwszy start prototypowego pojazdu marki Audi na piaskach pustyni. Jazda nocą i wysokie temperatury to ogromne ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      S2020005
      Subaru Impreza STI