Dacia Dokker Embleme

10 Kwi 2014, 15:52

Limitowana seria Dokker Embleme opiera się na poziomie wyposażenia Lauréate, co gwarantuje doskonałą relację wyposażenia i designu do ceny. Seria Limitowana Embleme jest dostępna w dwóch wersjach silnikowych: 1.6 84 z możliwością zasilania LPG oraz z silnikiem wysokoprężnym dCi 90.

Dacia Dokker Embleme

Limitowana seria Dokker Embleme oferuje wyposażenie przydatne na co dzień: MEDIA NAV (system nawigacji i multimediów z dużym ekranem dotykowym), regulator i ogranicznik prędkości oraz tekstylne maty podłogowe.

Ciekawy design
Zadbano także o wygląd zewnętrzny limitowanej serii Dokker Embleme, oferując 16-calowe aluminiowe obręcze kół oraz przyciemniane tylne szyby. Z kolei w środku zwraca uwagę nowa specjalna tapicerka oraz czarna błyszcząca konsola środkowa.

Dacia Dokker Embleme
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 3781
Zdjęcia: 13077
Prawo jazdy: 12 03 1998
Auto: Tesla Model Y

12 Kwi 2014, 16:18

Ja nie przepadam za Dacią, jednak ta naprawdę zrobiła na mnie wrażenie. :ok:
MotoBlogger
Obserwowany
 
Posty: 2
Auto: Volvo XC60
Paliwo: Diesel
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2013

12 Kwi 2014, 21:03

dacia poszła mocno do przodu z designem i jakością, choć ja także jakoś za tą marka nie przepadałem ale tym razem szacun dla Rumunii :)
mikmotors1
Nowicjusz
 
Posty: 3
Prawo jazdy: 08 08 1966
Auto: Toyota

15 Kwi 2014, 15:02

Osobiście nigdy nie przepadałem za marką Dacia, ale ten model naprawdę robi wrażenie, że można sie zastanawić na kupnem :)
Grzesiu1
Nowicjusz
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 16 05 2008
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: BMW
Paliwo: Benzyna
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Chevrolet Corvette C1
    Zupełnie inne oblicze ma natomiast Corvette C1. Pierwsza generacja legendarnego sportowego Chevroleta była dostępna wyłącznie ze zdejmowanym dachem. Miała być odpowiedzią na brytyjskie i włoskie kabriolety importowane po ...
    BMW Concept Active Tourer 2012
    Koncepcyjne BMW Concept Active Tourer o harmonijnych proporcjach wyróżnia się sportową elegancją, potwierdzając jednocześnie, że kompaktowe rozmiary, funkcjonalność oraz wszechstronność mogą iść w parze z dynamiczną ...