Do 100k sportowe

02 Lis 2012, 23:10

Witam, jaki mogli byście doradzić sportowy samochód, którym również można by się poruszać normalnie w codziennym użytkowaniu? Maksymalny limit cenowy to 120k, chociaż wolał bym się zamknąć w 100k, od razu odrzucam jakieś auta które w serii mają po 150km, a po tuningu po 300 bo takie coś mnie nie interesuje, wole szybki od producenta :), z góry dziękuję za pomoc.
Gordu
Nowicjusz
 
Posty: 44

02 Lis 2012, 23:52

To ma być nowka czy używka?
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
oczywiście benzyna, bo nie rozumiem jak można kupić sportowe auto z dieslem :lol:

osobiście wziąłbym Hyundaia z silnikiem 3,8 V6/303KM (wymierąjący gatunek z racji downsizingu) fabrycznie nowego lub Toyotę GT86 też fabrycznie nową ale troche słabsza. Obydwa mają tylny napęd :mrgreen:
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 15174
Zdjęcia: 455
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy: 05 05 2008
Auto: Honda Civic VIII
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

03 Lis 2012, 00:29

Gdyby ta Audi była tak ładna w środku jak na zewnątrz :lol:
Gordu
Nowicjusz
 
Posty: 44

03 Lis 2012, 09:31

M3 E46. Ew. M5 E39, ale to już mniej sportowa furka. Z innych to Toyota Supra, lancer evo, impreza sti, audi rs4.
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

04 Lis 2012, 10:38

Teraz najbardziej mnie zaciekawiła Audi RS4, zapomniałem o tym aucie :shock:
Gordu
Nowicjusz
 
Posty: 44
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Osoby z niepełnosprawnością na drodze
    Osoby z niepełnosprawnością posiadają w ruchu drogowym szczególne prawa, z czego wielu kierowców nie zdaje sobie sprawy. Chodzi nie tylko o specjalne miejsca parkingowe, lecz także o możliwość przekraczania ...
    Jak ustawić prawidłowo lusterka w samochodzie?
    Prawidłowe ustawienie lusterek ma istotny wpływ na bezpieczeństwo – od tego zależy, czy kierowca będzie mógł dokładnie obserwować sytuację na drodze. Ważne, aby w ustawieniu lusterek wykazywać się starannością ...