Dziwny silnik - Astre F z 95r. Silnik 1.6 16V ecotec

Dziwny silnik - Astre F z 95r. Silnik 1.6 16V ecotec

31 Paź 2012, 23:52

Witam. Nie dawno kupiłem Astre F z 95r. Silnik 1.6 16v ecotec ale... 55KW. Wszędzie mówią mi że takich silników nie ma, ale na papierach mam wpisane 1.6 a nr z papierów i z silnika pokrywają się więc to raczej nie możliwe... Może ma ktoś jakieś informacje na temat tego silnika? był bym wdzięczny za fachowe oznaczenie tego modelu silnika bo szukanie części do niego jest dość skomplikowane... z góry dziękuję i pozdrawiam.
Prochu
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 23 09 1993
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: Opel Astra F
Silnik: 1.6 75KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1995

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kamery sprawdzą w Warszawie zaparkowane auta Kamery sprawdzą w Warszawie zaparkowane auta
    Już niedługo z tego co udało mi się ustalić w Warszawie będą jeździły samochody z kamerami na dachu i sprawdzały czy w strefach płatnych zaparkowane auta maja opłacony czas parkowania. Przyspieszy to na pewno proces egzekwowania ...
    Lexus Landau - kompaktowy hatchback z silnikiem V8 Lexus Landau - kompaktowy hatchback z silnikiem V8
    W połowie lat 90. Lexus zaprezentował koncepcyjny model Landau, którego konstrukcja została osadzona na płycie podłogowej pierwszej generacji modelu GS 300. Cechą charakterystyczną prototypu było nie tylko pięciodrzwiowe ...

•