Elektronika samochodowa - radar przedni i wymiana

14 Paź 2021, 07:48

Witam wszystkich, mam problem z radarem RAV4 z 2019 roku silnik 2.5 benzyna. Kupiłem auto z usa z rozbitym przodem. Kupiłem cały zderzak z radarem ale od hybrydy czy jest możliwie skonfigurowanie go do mojego auta. Bo serwis sugeruje kupno nowego. A słyszałem że można skonfigurować, proszę o poradę w jaki sposób rozwiązać ten problem.
Bambino
Obserwowany

14 Paź 2021, 09:51

A jaka jest różnica miedzy tymi radarami? Sprawdzałeś po numerach? Być może wymaga on tylko odpowiedniego przypisania w sterowniku.

Bambino napisał(a):Bo serwis sugeruje kupno nowego
Serwis zawsze sugeruje kupno nowych części to nic nowego. Zapytałeś czy są w stanie Ci przypisać ten który masz?
Rokiko
Stały forumowicz

Zdjęcia: 14

14 Paź 2021, 10:07

Dzwoniłem po serwisach i mówili tylko o kupnie nowego radaru. Awiem że idzie to ogarnąć inaczej. Jak ktoś z Was by miał jakiś pomysł jak to obejść to czekam na sugestie, z góry dziękuję.
Bambino
Obserwowany

14 Paź 2021, 11:30

Bambino napisał(a):Awiem że idzie to ogarnąć inaczej
no chyba nie sądziłeś ze ASO dokona takich cudów?
Szukać elektronika który ogarnia markę i zaprogramuje. Skąd jesteś?
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 95
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: e36, M3, C5 x7
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Retro Motor Show 2021 - setki pojazdów i tłumy wystawców
    Zakończone właśnie targi to kolejny w tym roku motoryzacyjny akcent na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Po Poznań Moto Fest, Ogólnopolskim Zlocie Czerwonych Samochodów oraz Caravans Salon Poland przyszedł ...
    Akumulator (nie)całkowicie bezobsługowy
    Wielu sprzedawców akumulatorów po dziś dzień spotyka się z zapytaniami ze strony klientów czym tak naprawdę jest akumulator bezobsługowy oraz czy akumulator zamontowany w ich samochodzie jest bezobsługowy? ...

•