Fiat Bravo II. Kwota 35tys., Na co zwrócić uwagę.

Fiat Bravo II. Kwota 35tys., Na co zwrócić uwagę.

01 Mar 2014, 20:03

Witam
Chciałem się zapytać czy jest tu może osoba, która wie, co nie, co więcej o Fiacie Bravo II ? Chciałbym kupić mojej drugiej połówce. Interesuje mnie rocznik minimum 2010. Kwota, jaką przeznaczyłem na autko to coś w okolicach 35.000.
Z góry dzięki za sugestię i porady.

Możecie zarzucić jakimiś ogłoszeniami, które warto wziąć pod uwagę?
fredi
Początkujący

Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Rover;25,45,75,MG ZT, Acura TL
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna

Re: Fiat Bravo II. Kwota 35tys., Na co zwrócić uwagę.

02 Mar 2014, 01:58

W 2010 byl lifting i pozmienialy sie wersje wyposazenia dlatego to co napisze moze byc nieaktualne dla rocznika 2010 - jakis czas temu szukalem bravo ale starszego, sprzed liftingu.

Dla mnie podstawa byl pakiet sport, glownie ze wzgledu na duzo wygodniejsze fotele. Poza tym nielatwo znalezc wersje z podlokietnikiem, a to tez bylo wazne.

Co do silnikow to zdecydowana wiekszosc rynku to byla mjety 1,9 8v (po liftingu na pewno bylo ich mniej) i jesli chcesz diesla to najlepszy wybor.
Jesli benzynka to tez z turbina, bo bez jest bida z moca.

Generalnie fajne autko, ale ja bym za nie 35 tys chyba nie zaplacil, no chyba ze za egzemplarz z malutkim przebiegiem (nawet < 50 tys bywaja 3-4 latki, ale bardzo rzadko).
Yankee
Aktywny

Prawo jazdy od: 01 12 2005
Przebieg/rok: 19tys. km
Auto: Fiat Bravo
Silnik: 1,4 T-jet 120 KM LPG
Paliwo: Benzyna + LPG
Rok produkcji: 2007

02 Mar 2014, 12:10

Dla żony to lepszy będzie dieselek także takiego szukam. Wyposażenie też chciałbym jak najbogatsze. Ja w prawdzie też nie dałbym tyle za Bravo, ale jej się taki spodobał to, co mam robić? A co można innego kupić drobnej dziewczynie, która ma niecałe 22 lata? Była napalona na Rovera 75. Kupiłem, ale jak wsiadła to „zniknęła” za kierownicą :mrgreen: Poza tym był za długi i nie mogła nim wyrobić, mimo że ma czujniki parkowania.
Typowo babski to mi się wydaje jeszcze VW Eos i tutaj mógłbym dołożyć jeszcze z 5-7 tysięcy, aby znaleźć lepszy egzemplarz, ale tego nie chce. Mi się natomiast podoba MINI COOPER i za powiedzmy 45 tys już by coś wybrał, ale też nie. Może zaproponujecie coś innego? Może poogląda i coś jej się innego spodoba.
fredi
Początkujący

Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Rover;25,45,75,MG ZT, Acura TL
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna

03 Mar 2014, 15:59

Jak sie taki spodobal to lepiej nie kombinuj tylko szukaj bravo :)

Co do czujnikow parkowania to w bravo tez niestety sie przydaja jak ma jezdzic mloda kobitka, bo widok do tylu jest mocno ograniczony.

Najlepiej jest szukac egzemlarzy z PL, np taki:
[link wygasł]

jedyny mankament to to, ze sa zazwyczaj slabiej wyposazone od sprowadzonych i ciezko o takie dodatki jak wlasnie czujniki parkowania czy tempomat.
Yankee
Aktywny

Prawo jazdy od: 01 12 2005
Przebieg/rok: 19tys. km
Auto: Fiat Bravo
Silnik: 1,4 T-jet 120 KM LPG
Paliwo: Benzyna + LPG
Rok produkcji: 2007
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Brudne szyby w samochodzie to kwestia bezpieczeństwa Brudne szyby w samochodzie to kwestia bezpieczeństwa
    Badania wykazały, że brudna przednia szyba dwukrotnie zwiększa ryzyko kolizji. Kolejnym efektem zaniedbania czystości auta jest większe i szybciej postępujące zmęczenie kierującego pojazdem w porównaniu do sytuacji, ...
    Rajd Finlandii 2017 wygrywa młody fiński kierowca Rajd Finlandii 2017 wygrywa młody fiński kierowca
    Tegoroczny Rajd Finlandii wygrał niespodziewanie młody fiński kierowca Esapekka Lappi, zdobywając najwyższe miejsce na podium dla zespołu Toyota GAZOO Racing. To jednak nie przypadek – mimo zaledwie 26 lat, młody Fin ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda