Fiat Siena problem z instalacją BRC

19 Paź 2014, 14:33

Witam wszystkich serdecznie ! Mam problem z moją instalacją. posiadam instalację LPG firmy BRC i gdy przełącze na gaz autko to diody które powinny pokazywac mi ilość gazu w butli - wszystkie 4 migają ! Lecz dzieje się to tylko jak samochód jest w ruchu. Gdy stoi w miejscu - kontrolki nie migają , ani też nie pokazują dokładnie ile jest gazu lecz świecą się 4 na raz... Bardzo był prosił , aby ktoś z Was mi pomógł bo myśle że ten mankament będzie można usunąć domowymi sposobami a nie oddawać odrazu do mechaników . :) Dziękuje i czekam na Wasze odpowiedzi . Pozdrawiam . :wink:
McMemorek
Nowicjusz
 
Posty: 6
Prawo jazdy: 11 06 2012
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Peugeot 206
Silnik: 1.9 D
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

30 Sty 2015, 10:14

Sprawdz przewód który idzie na zbiornik do szkiełka rezerwy, dioda prostokatna od rodzaju paliwa swieci jednym kolorem?
zmorek
Początkujący
 
Posty: 89
Prawo jazdy: 13 07 1995
Auto: vw sharan

06 Maj 2015, 19:31

Ja mam u siebie wskaźnik diodowy schodzący do dołu od najszerszego zielonego do czerwonego(pusto) . Dokładnie sprawdź podłączenie przewodów czy się gdzieś nie poluzowały czy zaśniedziały . Instalację nasz dobrą , jeśli to nie to to lepiej udać się do najbliższego serwisu a przy okazji zrobisz przegląd instalacji a to warto robić aby mieć większe oszczędności :).
kolargol
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 31
Auto: mercedes
Silnik: disel

13 Maj 2015, 18:41

Dokładnie jak napisał kolega Kolargol. Jeżeli wszystko sprawdzisz, przeczyścisz ew. zaśniedzenia itp i nic to nie da to pozostaje wizyta w zakładzie. Najlepiej tam gdzie ją zakładałeś, a jeżeli już kupiłeś auto z instalacją brc to tutaj masz spis wszystkich zakładów w Polsce http://www.lpg-brc.pl/index3.html. Zawsze możesz zadzwonić i podpytać. Pozdrawiam
lotek33
Aktywny
 
Posty: 283
Zdjęcia: 3
Auto: vw golf 3
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna + LPG
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Gdy policjant kieruje ruchem
    Widok policjanta kierującego ruchem jest tak rzadki, że wielu kierowców nie potrafi poprawnie zinterpretować pokazywanych poleceń. Ważne, aby pamiętać, że sygnały dawane przez osobę kierującą ruchem są ważniejsze niż ...