Ford focus mk2 2010- demontaż kompletnej nagrzewnicy

Ford focus mk2 2010- demontaż kompletnej nagrzewnicy

16 Maj 2019, 19:07

Witam, rozbieram Forda do gołej blachy. Został mi tylko, nie wiem jak to nazwać stelaż pod kokpitem?. Zdjęcie w załączniku. Odkręciłem już dwie śruby trzymające okrągła belke która idzie po szerokości auta. Nie mam pojęcia co dalej, wszystko się rusza ale nie mogę wyciągnąć nic a nic.
przemciozo
Obserwowany

Prawo jazdy od: 02 03 2017
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Volkswagen
Silnik: 1.4 75KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Inny
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

Re: Ford focus mk2 2010- demontaż kompletnej nagrzewnicy

16 Maj 2019, 19:50

Tam przy nagrzewnicy widać jeszcze jakieś nakrętki. Tu też wszystko odkręcone?

Wydaje mi się ze trzeba zdemontować cały ten plastik bo to jedna całość chyba że rozepniesz przewody od nagrzewnicy i ją jakoś wyciągniesz.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 33
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Komfort, styl i odwaga - Trzy dekady Lexusa Komfort, styl i odwaga - Trzy dekady Lexusa
    Świat motoryzacji jest barwny i interesujący. Ale nie byłby taki, gdyby nie producenci prezentujący zupełnie inne podejście do tworzenia samochodów. W tym roku mija dokładnie 30. lat, odkąd kolorów motoryzacyjnemu ...
    Japońskie odpowiedniki słynnych Lexusów. Znasz wszystkie? Japońskie odpowiedniki słynnych Lexusów. Znasz wszystkie?
    Luksus niejedno ma imię. Lexus też. Japońska marka weszła na rodzimy rynek dopiero w 2005 roku, więc przez ponad półtorej dekady jej samochody były w Japonii oferowane ze znaczkiem Toyoty. Przedstawiamy najważniejsze ...

•