Ford Fusion 2009r. odkodowanie radia

Ford Fusion 2009r. odkodowanie radia

24 Mar 2018, 19:54

Witam użytkowników forum. Przychodzę do Was z problemem, a mianowicie wczoraj wymieniłem akumulator w moim Fordzie, ponieważ stary nie dawał już rady. W związku z tym radio ''woła'' ode mnie kodu. Kod seryjny radia: V176690. Ratujcie! Z góry dziękuję i pozdrawiam.
ciasnywiesiek
Obserwowany

Prawo jazdy od: 30 07 2017
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Ford Fusion
Silnik: 1.4 TdCi
Paliwo: Diesel
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2009

Re: Ford Fusion 2009r. odkodowanie radia

25 Mar 2018, 11:13

ciasnywiesiek napisał(a):Witam użytkowników forum. Przychodzę do Was z problemem, a mianowicie wczoraj wymieniłem akumulator w moim Fordzie, ponieważ stary nie dawał już rady. W związku z tym radio ''woła'' ode mnie kodu. Kod seryjny radia: V176690. Ratujcie! Z góry dziękuję i pozdrawiam.

2235
kontakt do mnie:
mail: Lynx222(malpa)tlen.pl
moj numer gg 4627003
pozdrawiam
Lynx222
Stały forumowicz

Miejscowość: rzeszow
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Innowacyjna instalacja uzdatniania wody na terenie fabryki Audi Innowacyjna instalacja uzdatniania wody na terenie fabryki Audi
    Audi osiągnęło kolejny etap na drodze do produkcji samochodów wolnej od wytwarzania nieczystości. W fabryce w Ingolstadt ruszyło właśnie nowe centrum zaopatrzenia zakładu w wodę przemysłową. Wykorzystując istniejącą ...
    Manualna czy Automatyczna - jaką wybrać skrzynię biegów? Manualna czy Automatyczna - jaką wybrać skrzynię biegów?
    Odpowiedź na tytułowe pytanie to jedna z ważniejszych decyzji, którą podejmuje się przy zakupie nowego samochodu. Za wyborem manualnej lub automatycznej skrzyni biegów mogą przemawiać argumenty czysto pragmatyczne, ...

•