GAZ NA SEKWENCJI , JAKI ZAMONTOWAĆ W BMW 520I BENZYNA

15 Lip 2008, 15:27

MAM PYTANKO JESTEM NOWY
NIEDAWNO SPROWADZIŁEM BMW 520I 2,0 BENZYNE I NIE WIEM KTÓRĄ ZAŁOŻYĆ INSTALACJĘ GAZOWĄ JEST KILKA RODZAJI TANSZE I DROZSZE CZY MOZE MI KTOS POMÓC BO MUSZĘ ZAŁOZYĆ NA SEKWENCJI TYLKO DLATEGO ZE MAM PLASTIKOWY KOLEKTOR SSACY ,PROSZĘ O POMOC BO NIECHCE PRZEPŁACAĆ LUB TEZ W PRZYSZLOSCI ZAŁOWAĆ ZE ZAŁOZYŁEM ZA TANI
RE64
Nowicjusz
 
Posty: 3
Miejscowość: Lodz

16 Lip 2008, 09:15

Chociaż na mnie krzyczysz to podpowiem Ci, że BRC jest bardzo dobrą i w miarę solidną instalacją. Wiele i tak zalezy od stanu auta, do którego będzie instalowana
morris
Nowicjusz
 
Posty: 49
Miejscowość: Lublin

16 Lip 2008, 11:30

A ja mam BMW 520 24V i mam zwykły gaz, za 2,5tys zł (nie sekwencja) i chodzi jak złoto. Mam juz 1,5 roku i chidzi elegancko........
A to wszystko że mam przebieg 90tys ;)
Pewny przebieg :)
I wcale sekwencja nie była potrzebna :)
______________PRECZ Z [ *F*O*R*D*A*M*I ]_________
miszarus
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 310
Miejscowość: zachodnio-pomorskie

16 Lip 2008, 14:53

Za ok 2,5 tyś założysz już niezłą IV generację - warto, zwłaszcza, że masz plastykowy kolektor!
morris
Nowicjusz
 
Posty: 49
Miejscowość: Lublin

16 Lip 2008, 17:24

W PORZADKU TYLE TYLKO ZE POCHWAL SIE ILE ROBISZ KM MIESIECZNIE BO JA 7 TYSIECY I NIE WIERZE ZE NIE STRZELI W KOLEKTOR JA NIE CHCE RYZYKOWAC BO TO KOSZTUJE
RE64
Nowicjusz
 
Posty: 3
Miejscowość: Lodz

24 Lip 2008, 11:38

Bardzo mało jeżdże, gdyż jeżeli jadę to bardzo daleko......raz w miesiącu tak w trase 500KM.
Zero problemów, wszystko mi panowie takm założyli że mi nic nie strzeli :lol: i mi nic nie strzela. Juz sie Gwarancja skończyła....i jest wszystko bardzo OK (odpukać).
______________PRECZ Z [ *F*O*R*D*A*M*I ]_________
miszarus
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 310
Miejscowość: zachodnio-pomorskie

24 Lip 2008, 21:44

miszarus - jak masz plastikowy kolektor,to jak ci strzeli,to już nie będziesz się tak cieszył,jak dowiesz się ile kosztuje naprawa.A gazownikowi,który założył II generację do silnika z plastikiem,to uciąłbym j..a.Ale jak masz metalowy kolektor,to śmiało możesz pomykać :) .
Natomiast do tego BMW z plastikiem,to tylko IV generacja.Jak już pisał kolega dobre są BRC,Bedini,Elpigaz.
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000