Gdzie kupujecie części do auta, a dokładnie Audi A4

Gdzie kupujecie części do auta, a dokładnie Audi A4

09 Lis 2019, 00:22

Cześć,
Gdzie kupujecie części do swojego auta, szukam na ten moment dobrego rozrządu do Audi A4. Macie dla mnie jakieś wskazówki?
RomekTos
Nowicjusz

Re: Gdzie kupujecie części do auta, a dokładnie Audi A4

09 Lis 2019, 15:49

Jak kupuję przez internet. Masz sporo sklepów czasem szukam i kupuję przez Allegro ale sprawdzam wtedy czy to sprzedaje jakiś sklep internetowy żeby było bezpieczniej jeżeli chodzi o jakieś zwroty.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 35
Auto: Nie mam

Re: Gdzie kupujecie części do auta, a dokładnie Audi A4

18 Lis 2019, 17:57

Z tego co pamiętam to możesz znaleźć go w intrader.pl i to w dobrej cenie, też kilka miesięcy temu wymieniałem i nie było problemów z realizacją, czy dopasowaniem. Auto śmiga i po 15tys.km zrobionych nie ma najmniejszego kłopotu.
DarinCz
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus CT - 9 rzeczy, których o nim nie wiedziałeś Lexus CT - 9 rzeczy, których o nim nie wiedziałeś
    CT to najmniejszy i najtańszy model w ofercie Lexusa. Ale równie ważny w historii japońskiej marki, co dużo większe i mocniejsze auta. Lexus CT zrewolucjonizował segment luksusowych kompaktowych hatchbacków, ...
    Jazda po mokrej nawierzchni - poślizg pod kontrolą Jazda po mokrej nawierzchni - poślizg pod kontrolą
    Jazda po mokrej nawierzchni wymaga od kierowców więcej ostrożności i umiejętności. Jednym z największych niebezpieczeństw w takich okolicznościach jest akwaplanacja, czyli poślizg wodny. Co sprzyja akwaplanacji? Zły ...

•