Golf 3 kreci kreci i nie odpala brak iskry na 2 cylindrach

Golf 3 kreci kreci i nie odpala brak iskry na 2 cylindrach

17 Wrz 2017, 19:51

Witam
mam problem z golfem 3 1,6 benzyna (AEA), samochód z dnia na dzień przestał odpalać problem jest taki że iskra jest tylko na 1 i na 3 cylindrze, a na 2 i 4 brak. Sprawdzałem to na 4 kablach i 4 nowych świecach i każda pokazuję tak samo. kupiłem nową cewkę zapłonową nic to nie zmieniło. w czym może tkwić problem? palec i kopułka są jak nowe, wszystkie filtry wymieniane 1000km temu.
jazdabokiem
Obserwowany

Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: golf 3

Re: Golf 3 kreci kreci i nie odpala brak iskry na 2 cylindrach

17 Wrz 2017, 20:24

Masz zespół cewek czy pojedyncze, z 3 pinami?
17 kwietnia 2017 na guza mózgu zmarła moja kochana żona Beti, mając 44 lata. Na forum jestem teraz sporadycznie.
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

Re: Golf 3 kreci kreci i nie odpala brak iskry na 2 cylindrach

17 Wrz 2017, 20:29

jedna cewka z trzema pinami
jazdabokiem
Obserwowany

Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: golf 3
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pierwsza litera w alfabecie Lexusa to F Pierwsza litera w alfabecie Lexusa to "F"
    Był rok 2006 i od premiery Lexusa IS drugiej generacji minęło kilka miesięcy. Dlaczego zatem Lexus testował nowego IS-a skrytego pod kamuflażem? Dziennikarze motoryzacyjni zauważyli, że coś się święci, kiedy zaczęły się ukazywać ...
    SKODA Octavia RS na Festiwalu Prędkości Goodwood SKODA Octavia RS na Festiwalu Prędkości Goodwood
    Podczas Festiwalu Prędkości Goodwood 2013 SKODA po raz pierwszy zaprezentuje Nową Octavię RS. Nowa SKODA Octavia RS to sportowa i jednocześnie najszybsza seryjna wersja najważniejszego modelu marki. Samochód będzie ...

•  
    • Stoisko Forda na targach
      Kandydatki na MISS, 78, Izrael
      Motory
      Opel Zafira Tourer, bok