Golf III problem z pracą silnika na gazie !

[Golf III] problem z pracą silnika na gazie !

26 Paź 2006, 15:56

Witam
Od kiedy zrobiło się chłodniej mam problem z moim autkiem a mianowicie gdy go rano zapale chwilke czekam i jade do pracy ! Po przekroczeniu 2000 obr. przełancza sie na gaz i zaczyna się problem bo gdy wcisne sprzęgło np bo trzeba się zatrzymać na światłach silnik gaśnie :( jadąc na benzynie tak się nie dzieje a co ciekawe problem znika jesli silnik osiągnie tempreature powyzej 60 stopni :) więc dopuki się nierozgrzeje muszę jechać na benz ale wracając do tego problemu...
gdy zgaśnie cięzko jest go uruchomić co często mi się kończy rozładowaniem baterji :) ta sama sytułacja powtarza ale równiez miałem ją jak było jeszcze cieplo... gdy zapalam zimny lub jeszcze chłodny silnik i po około 2, 3 , 5 min zgasze to tez jest go cięzko odpalić !
Proszę doradźcie coś !
golf 3 1993r. 1,6 CL + GAZ
instalacja gaz od 2.5 roku
marconx
Nowicjusz

• Re: Golf 3 problem z pracą silnika na gazie !

26 Paź 2006, 22:11

regulacja składu mieszanki LPG powinna rozwiązać problem.
    pozdro 8)
    Nie ma głupich pytań tylko są głupie odpowiedzi
    grzestv
    Zaawansowany
    Awatar użytkownika

Miejscowość: okolice Warszawy
    Auto: nie mam

Re: Golf 3 problem z pracą silnika na gazie !

27 Paź 2006, 20:29

marconx napisał(a):ta sama sytułacja powtarza ale równiez miałem ją jak było jeszcze cieplo... gdy zapalam zimny lub jeszcze chłodny silnik i po około 2, 3 , 5 min zgasze to tez jest go cięzko odpalić

W tym przypadku chodzi auto na benzynie? czy już przełącza się w międzyczasie na gaz?
    Pozdro. Kacper
    Kacper
    Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3345
    Miejscowość: Warszawa - okolice
    Prawo jazdy od: 14 09 1997
    Auto: Volvo S40
    Silnik: 2.0 140KM
    Paliwo: Benzyna + LPG
    Typ: Sedan/Limuzyna
    Skrzynia biegów: Manualna
    Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

3 sposoby, które ułatwią odzyskanie auta przy jego kradzieży 3 sposoby, które ułatwią odzyskanie auta przy jego kradzieży
    Choć liczba kradzieży samochodów w Polsce powoli spada, nadal utrzymuje się na wysokim poziomie. W 2017 roku auto znikało z polskich ulic średnio raz na 51 minut (co daje łącznie ponad 10 000 zgłoszonych na policję ...
    Elektryfikacja według Toyoty Elektryfikacja według Toyoty
    Toyota pracuje nad zelektryfikowanymi samochodami od 25 lat. Pierwszym efektem tych prac była hybrydowa Toyota Prius, która trafiła do seryjnej produkcji 22 lata temu. Japończycy zajmowali się samochodami elektrycznymi, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Summer Cars Party 2009
      Alfa Romeo GT Coupe
      Dziewczyna - WojnaPP
      WOŚP 2008