Golf2 słabo kręci

Golf2 słabo kręci

01 Lis 2012, 10:52

W temperaturach +3 do -5 słabo kręci. Alternator sprawdzałem - ładuje dobrze, akumulator nowy. Został chyba rozrusznik. Tylko że problem jest taki, że na gazie kręci bardzo słabo (jakby akumulator był wyczerpany) a na benzynie bez problemu
Giacobbe91
Początkujący

Miejscowość: Strzelno

Re: Golf2 słabo kręci

01 Lis 2012, 17:44

Nie ma gdzieś zwarcia w instalacji LPG?
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)

Re: Golf2 słabo kręci

01 Lis 2012, 18:14

Siemka. Ćwiczyłem już taki sam problem. nie wiem jak u Ciebie, ale w moim przypadku padał rozrusznik. po prostu myk był taki że paląc na bęzynie silnik miał mniejsze spręzanie i dla rozrusznika było łatwiej prebić kompresję. na gazie kompresja wzrastała i rozrusznik już nie dawał rady. spróbuj wykręcić świece zapłonowe i pokręć tak jak byś odpalał na benzynie i na gazie.... jeżeli nie ma róznicy trafiony jest rozrusznik. jeżeli na gazie cięzko dalej kręci PhantomASA1 ma rację, i szukaj zwarcia:) powodzenia
mechan12
Początkujący

Prawo jazdy od: 07 08 2012
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Burza za kierownicą - jak ją bezpiecznie przetrwać? Burza za kierownicą - jak ją bezpiecznie przetrwać?
    Upalne letnie dni często kończą się gwałtowną burzą. Wnętrze samochodu jest wtedy raczej bezpiecznym miejscem, mimo to jazda w takich warunkach pogodowych może być bardzo niebezpieczna. Zagrożenie stanowią nie tylko silne ...
    Mitsubishi Mirage wybrany Samochodem Roku 2013 Mitsubishi Mirage wybrany Samochodem Roku 2013
    Nowy, miejski model Mitsubishi Mirage (w Europie znany jako Space Star) otrzymał tytuł "Car of the Year " za rok 2013, podczas gdy Pajero Sport wygrał w kategorii "Najlepszy samochód typu SUV 2WD z silnikiem benzynowym", ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Infiniti Q50
      MINI Clubman Bond Street, tył