Gumy podwyższające sprężyny

Gumy podwyższające sprężyny

09 Lis 2011, 23:46

Witam!
Ostatnio zastanawiałem się jak podnieść moje auto z lewej strony gdyż z lewej strony w bagażniku mam butlę gazową i przy większym obciążeniu (5 osób + bagaż) na nierównościach obciera mi o nadkole. I zupełnie przez przypadek natrafiłem na Gumy podwyższające sprężyny. [link wygasł]
Czy ktoś miał z tym styczność? Na forum astry znalazłem wypowiedzi że były z tym problemy jednak z innym typem gum [link wygasł]
w moim przypadku myślę że nie było by obawy że sprężyna wyskoczy ponieważ jest jako jedno z amortyzatorem a nie osobno jak w przypadku astry bo widzę że tam sprężyna i amortyzator są osobno
mirko50
Początkujący

Miejscowość: Wola Zarczycka
Prawo jazdy od: 13 05 2008
Auto: Seat Leon
Silnik: 1.6 105KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[D] Mondeo mk3 1,8 / Lybra 1,8 / Laguna II 2,0 / Passat B5 2,0 [D] Mondeo mk3 1,8 / Lybra 1,8 / Laguna II 2,0 / Passat B5 2,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - kombi segmentu D - silnik benzynowy o mocy ok. 130KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2002 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Ford Mondeo mk3 1,8 - 125KM - Lancia ...
    Nowa Toyota RAV4 i zmodernizowany mini van Verso Nowa Toyota RAV4 i zmodernizowany mini van Verso
    W dniach 9-10 podczas marcowej premiery, Toyota zaprezentuje w swoich polskich salonach dwie nowości. Model RAV4 czwartej generacji jest jednym z najbardziej oczekiwanych debiutów motoryzacyjnych na polskim rynku. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Infiniti Q50
      GTP Light
      Jaguar