Gwizd podczas przyspieszania

14 Lut 2019, 23:45

Cześć wszystkim,
Za wszelkie błędy związane ze złym stworzeniem tematu przepraszam z góry, jestem tutaj nowy.
Od niedawna posiadam Captive 2.0 diesel 2011r przed liftem. Dziś jechałem autem i nagle po ruszeniu spod świateł przy przyspieszaniu usłyszałem gwizd tak jakby turbiny. Pojawiło się nagle i powtarza się od tego czasu przy każdym przyspieszaniu i na każdym biegu.
Słychać to wewnątrz a jeszcze wyraźniej na zewnątrz gdy otworzę szybę.
Może ktoś z was spotkał się już z podobnym problemem i może mi udzielić kilku wskazówek gdzie szukać przyczyny i zwyczajnie co to może być.
Za wszystkie odpowiedzi dziękuję.
Pozdro
PrzPrzemek
Nowicjusz

• 14 Lut 2019, 23:47

straciło trochę mocy? może gdzieś wąż od doładowania strzelił lub turbo się kończy
    To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
    Kao
    Moderator
    Awatar użytkownika

Zdjęcia: 56
    Miejscowość: Francja
    Przebieg/rok: 40tys. km

14 Lut 2019, 23:49

Na mocy wydaje mi się że nie stracił. Co ważne gwizdu nie słychać na biegu jałowym przy dodawaniu gazu.
    PrzPrzemek
    Nowicjusz

16 Lut 2019, 03:57

Wypowie się ktoś jeszcze?
    PrzPrzemek
    Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Corolla Verso (2001–2007)
    Bazująca w znaczniej mierze na Toyocie Corolli 9. generacji, Toyota Corolla Verso została zaprezentowana w 2001 roku. Oprócz walorów w postaci do maksimum praktycznego wnętrza oraz bagażnika o pojemności 417/1760 ...
    Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...

•  
    • Warto przeczytać