Hatchback do 35k

15 Mar 2024, 19:38

Cześć,

Szukam samochodu do 35000zł. Jest to górna granica, której już nie chciałbym przekroczyć, chyba że będzie warto dopłacić do jakiegoś modelu.

Myślę o benzynie ze względu na krótkie odcinki. Raczej interesują mnie hatchbacki i coś powyżej 140km.

Widziałem, że na forum polecają Honde Civic, ale niestety ufo za bardzo mnie nie przekonuje.

W oko wpadła mi również alfa Romeo giuletta z silnikiem 1.4 MA 170km. Słyszałem o padającym module MA i jeśli nie był wcześniej wymieniany przez poprzedniego właściciela to pewnie będzie do zrobienia, liczę się z tym.

Mazda 3 BL z silnikiem 2.0 150km również wygląda dobrze, jednak trochę ich mało na rynku jest.

Powyższe modele są ogólnie godne polecenia? Czy są jeszcze jakieś inne ciekawe modele, na które w tej cenie warto zwrócić uwagę?

Pozdrawiam
Andrr33
Obserwowany
 
Posty: 1

15 Mar 2024, 20:37

Andrr33 napisał(a):Myślę o benzynie ze względu na krótkie odcinki. Raczej interesują mnie hatchbacki i coś powyżej 140km.
To tu raczej musisz szukać czegoś z turbo bo mało jest takich nawet z większą pojemnością żeby sprostać takiemu wymaganiu 140KM+.

W tym budżecie możesz jeszcze popatrzeć na Kia Cee'd i Hyundai i30 :wink:
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9765
Zdjęcia: 34

15 Mar 2024, 22:30

Megane 2.0tce też w hatchbacku a to już bardzo fajnie jedzie i w tym budżecie to lekko można znaleźć
rupertpumpkin
Początkujący
 
Posty: 61
Miejscowość: Kraków
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Audi A4 B5
Paliwo: Diesel
Rok produkcji: 1996