Hyundai Tucson 2,0 CRDi

Hyundai Tucson 2,0 CRDi

10 Maj 2011, 10:06

Witam serdecznie

W moim posiadaniu jest Hyundai z radiem Phantom AVX 1027 .
Mój problem polega na tym , że po uruchomieniu auta moje radio reaguje poprawnie , tzn. wyskakuje na wyświetlaczu godzina , w momencie , kiedy chcę je uruchomić ekran przygasa , pojawia się zarys stacji radiowych , jednak radio nie wydaje dźwięków . Przy próbie wysunięcia panelu radio całkowicie gaśnie.
Na pewno nie jest to uszkodzona końcówka mocy.

Będę wdzięczna za pomoc :) Ewentualnie o wskazanie mi , gdzie takiej pomocy mogę szukać .
olask
Nowicjusz

Miejscowość: polkowice

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Złota Kierownica 2012 - Opel Zafira Tourer Złota Kierownica 2012 - Opel Zafira Tourer
    Opel Zafira Tourer został uhonorowany nagrodą Golden Steering Wheel ("Złota Kierownica"), o którą w tym roku ubiegało się sześć modeli samochodów typu van. Ten prestiżowy europejski tytuł jest kolejnym sukcesem ...
    Najważniejsze informacje dotyczące wymiany turbosprężarki Najważniejsze informacje dotyczące wymiany turbosprężarki
    Czy naprawa turbosprężarek zawsze jest opłacalna? Tańsze rozwiązania nie zawsze przynoszą zadowalający efekt, a koszty naprawy często zamiast się zmniejszać, rosną. W silnikach Diesla większość turbosprężarek ma obecnie konstrukcję ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Prezentacja zawodników
      Kraz 255B z plandeką, tył