Hyundai Tucson 2.0 - spryskiwacz nie podaje płynu

Re: Hyundai Tucson 2.0 - spryskiwacz nie podaje płynu

05 Paź 2013, 11:08

Słuchajcie czy ktoś może wie gdzie w podłodze znajdują się zaślepione otwory do założenia uchwytów od rur progowych w tucsonie
martin1232
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 06 08 1987
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Tucson
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Diesel
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

05 Paź 2013, 19:37

martin1232 napisał(a):Słuchajcie czy ktoś może wie gdzie w podłodze znajdują się zaślepione otwory do założenia uchwytów od rur progowych w tucsonie
Ja nie wiem. Pytaj tych co zajmują się wytworzeniem/produkcją takich zabawek. Znajdziesz ich np. na alledrogo. Zresztą nie wiem czy Będziesz sam tworzyć coś takiego czy zakupisz gotowca. Jak to pierwsze to znaczy że jesteś kumaty , wejdziesz pod auto , oglądniesz i będziesz wiedzieć. Jak to drugie to powinieneś dostać instrukcję montażu.
Co do spryskiwaczy :
MotoAlbercik napisał(a):Tylko nie wiem czy tam sterowanie jest plusem czy masą. Podejrzewam, że plusem
Ja podejrzewam że jest tam tak że zmiana kierunku obrotów silniczka ( prawo/ lewo) decyduje czy pryska na przód czy na tył.
martin1232 napisał(a):Tak więc nawiązując do pompki spryskiwacz wymieniłem dwa zamienniki i po podłaczeniu kostki działało tylko na jedną stronę
Siłą rzeczy jak działało na jedną stronę to pewnikiem było słychać pracującą pompkę. A na drugą stronę słyszałeś coś ? Jak nie to problem jest w elektryce.
Nie odpowiadam na problemy na PW
bonifacy
Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 01 01 1981
Auto: Fabia I , Fabia II
Silnik: 1,4 AME , 1,4 BXW
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi

03 Gru 2013, 10:33

Proszę o radę tym razem sprawa dotyczy CB radia w moim aucie,a mianowicie posiadam auto
Hyundai Tucson 2.0 disel i zamontowałem radio Cb President Teddy + antena Syrrio ML145 na magnesie i na samym włącząnym zapłonie jest odbiór czysty ale jak już uruchomię są zakłucenia z silnika np jak dodam gazu słychać w głośniku radia.Proszę o radę jak ten problem można usunąć.Radio jest podłączone na stałe pod zapalniczkę.
martin1232
Nowicjusz

Re: Hyundai Tucson 2.0 - orurowanie boczne

01 Lut 2014, 11:19

Mam ogromną prosbę dostałem rury boczne do swojego autka ale nie posiadam uchwytów i tutaj zwracam się z prośbą czy ktoś mógłby podrzucić zdjęcia poglądowe uchwytów i wymiary orz sposób mocowania z góry dziękuję i pozdrawiam
martin1232
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW Concept X6 2007 BMW Concept X6 2007
    BMW Concept X6 ten przedprodukcyjny samochód koncepcyjny jest pierwszym na świecie autem typu SAC (Sports Activity Coupé). Koncept prezentuje wizję BMW scalającą cechy modeli BMW X z atrybutami typowymi dla ...
    Pajero Owners Club wyprawa na Korsykę Pajero Owners Club wyprawa na Korsykę
    Już w najbliższy piątek rozpoczyna się wyprawa na francuską wyspę Korsykę organizowana przez klub miłośników terenowych samochodów Mitsubishi - Pajero Owners Club. Ekspedycja, podczas której zaplanowano ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Infiniti Q50
      S2020005
      Subaru Impreza STI