I właściciel w Niemczech i faktura zakupu z salonu.

I właściciel w Niemczech i faktura zakupu z salonu.

24 Lip 2011, 23:02

Cześć. Nie wiem czy piszę do dobrego działu, w razie czego prosze o przesunięcie. Mam pytanie odnośnie formalności związanych z zakupem auta z zagranicy. Przykładowo jeśli pojazd miał w Niemczech tylko jednego właściciela to czy kupując taki pojazd za pośrednictwem polskiego pośrednika miałbym możliwość dostania do ręki choćby kopii faktury zakupu przez tego pierwszego właściciela z salonu w Niemczech? Chodzi mi o dokładne udokumentowanie historii pojazdu począwszy od wyjazdu z salonu. A potrzebne mi to być może będzie, bo będę korzystał z dotacji UE i takie są niestety warunki.
Jeśli ktoś jest w temacie proszę o odpowiedz.
tomekmasz
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nissan LEAF ustanawia rekord jeździe na wstecznym w Goodwood Nissan LEAF ustanawia rekord jeździe na wstecznym w Goodwood
    Wielokrotnie nagradzany Nissan LEAF pobił kolejne rekordy. Nissan LEAF ustanowił rekord na dystansie 1,6 km, jadąc tyłem. Nissan LEAF najszybszym samochodem na dystansie 1 mili na wstecznym. Rekord ustanowiony podczas Goodwood ...
    Opel Insignia z instalacją gazową LPG Opel Insignia z instalacją gazową LPG
    Opel Insignia z silnikiem 1.4 Turbo LPG ecoFLEX przystosowanym do eksploatacji na skroplonym propanie-butanie (LPG). Fabryczną instalację gazową można zamówić do każdej wersji nadwoziowej flagowego Opla, czyli sedana, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      Infiniti Q50
      GTP Light