Ibiza 2fl komputer pokładowy

Ibiza 2fl komputer pokładowy

17 Wrz 2018, 05:12

Cześć
Jestem posiadaczem ibizy 2 fl 2001r
Ibiza ma fabrycznie wbudowany komputer pokładowy lecz ja mam problem ze swoim
Mianowicie na prawej manetce od wyciecarczek posiadam przełączik do przesuwania na ekranie miedzy spalaniem średnim, tymczasowym, zasięgiem itd
Podczas pŕoby przełączenia nic sie nie dzieje
Dodam taķże, ze mam problem z samym wyświetlaczem bo czasem zanika ale wystarczy go dotknac i wraca do swojej pierwotnej formy
Moje pytanie brzmi czy jest to zepsuty przełącznik od komputera pokladowego i wystarczy kupic innego pajączka czy moze to przez wyswitlacz ?
Na sam koniec dodam ze moj komputer pokladowy zatrzymal sie na temperaturze zewnętrznej, tak wiec wydaje mi sie ze problem lezy po stronie przełączika, lecz wole mieć pewność.
Dzieki i pozdrawiam :ok:
Maksik98
Obserwowany

Re: Ibiza 2fl komputer pokładowy

17 Wrz 2018, 06:34

Na pewno mozesz wykluczyć wyświetlacz, ja myślę ze wina lezy w przelaczniku
Porady blacharsko-lakiernicze
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, Audi A8, A6 c4
Silnik: 2.0 D, 4.2 V8,2.6 V6
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pięć zasad kiedy nie powinniśmy wrzucać na luz? Pięć zasad kiedy nie powinniśmy wrzucać na luz?
    Wokół prawidłowego stosowania sprzęgła narosło kilka mitów, które są popularne wśród wielu kierowców. Podpowiadamy oraz wyjaśniamy, kiedy i w jaki sposób używać pedału sprzęgła. Zwalniając, ...
    Volkswagen zmienia plany dotyczące sportu samochodowego Volkswagen zmienia plany dotyczące sportu samochodowego
    Marka Volkswagen zmienia swoje plany dotyczące aktywności w sporcie samochodowym. Od 2017 roku Volkswagen będzie koncentrował się na nowych technologiach oraz dyscyplinach angażujących klientów. Po czterech latach ...

•