Ile oleju Hyundai Elantra V 2012 ?

12 Cze 2019, 21:45

Witam nie mogę nigdzie znalezsc informacji ile wchodzi oleju do Hyundaia Elantry V z 2012 roku 1.6 benz 132km wie ktoś ? Kupìłem 4litry . W instrukcji znalazłem info że 3.3 litra a gosciu ze sklepu motoryzacyjnego podał mi 3.9 l . Czekam na odp i pozdrawiam. A i orientuje sie ktos gdzie znajduję sie filtr kabinowy ??
Ostatnio edytowany przez ZzRafalzz, 13 Cze 2019, 00:35, edytowano w sumie 1 raz
ZzRafalzz
Nowicjusz

12 Cze 2019, 22:00

Do każdego silnika wchodzi inna ilość, Ty nas nie poinformowałeś jaki masz silnik więc odpowiedzi nie dostaniesz. Filtr pod schowkiem
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 49
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type,e36 Cabrio, xc70
Silnik: 2.0D, 2.0, 2.4D

13 Cze 2019, 00:34

Silnik jedyny jaki był na Polske czyli 1.6 benzyna 132 km :)
ZzRafalzz
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zlot fanów Toyoty Celica 2020 Zlot fanów Toyoty Celica 2020
    Pod koniec lutego Celica Club Poland świętował 17. urodziny na Autodromie Pomorze w okolicach Tczewa. Impreza przyciągnęła miłośników Toyoty Celiki z całej Polski oraz z różnych stron Europy. W spotkaniu wzięło ...
    Samochody jakich pragną Kobiety - praktyczne, wygodne i rodzinne Samochody jakich pragną Kobiety - praktyczne, wygodne i rodzinne
    Z badania opinii społecznej na temat wnętrz samochodów wynika, że kobiety przy wyborze auta zwracają uwagę na to, czy posiada ono praktyczne i wygodne wnętrze, wyposażone w wiele miejsc do przechowywania. W nowym samochodzie ...

•