Instalacja LPG do Toyoty Avensis T27 2.0 Valvematic

Re: Instalacja LPG do Toyoty Avensis T27 2.0 Valvematic

24 Sty 2017, 21:38

LPGTECH napisał(a):Obecnie ciężko o lepszy wtryskiwacz w tym przedziale cenowym

osobiście testowałem barracude i herculesa ciężko przekonać się do czegoś nowego skoro tu już posiadam doświadczenie i jestem zadowolony, a jak już pisaliśmy wcześniej z dragonem była wpadka
djkranc
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 3
Przebieg/rok: 50tys. km
Auto: Skoda Fabia / Citroen C5
Silnik: 1.4 16v / 2.0 16v
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

Re: Instalacja LPG do Toyoty Avensis T27 2.0 Valvematic

06 Paź 2017, 07:48

barrakudy i optima nano bardzo dobrze się spisują, polskie zestawy wcale nie są gorsze, montowali mi taką instalację na Modlińskiej i spisywała się doskonale
ktosia13
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 16 02 2001
Przebieg/rok: 50tys. km
Auto: skoda octavia
Silnik: 1,4
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2009
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zbudowany od podstaw samochód zasilany wodorem – Toyota Mirai Zbudowany od podstaw samochód zasilany wodorem – Toyota Mirai
    Pierwszy seryjnie produkowany, zbudowany od podstaw samochód zasilany wodorem – Toyota Mirai – grudzień 2014. Prace nad napędem elektrycznym zasilanym wodorowymi ogniwami paliwowymi Toyota rozpoczęła już ...
    Pierwszy egzemplarz Toyoty Supry trafi na aukcję Pierwszy egzemplarz Toyoty Supry trafi na aukcję
    Nowa Toyota Supra 2020 w wersji produkcyjnej zostanie pokazana światu po raz pierwszy 14 stycznia 2019 roku na targach motoryzacyjnych w Detroit. Pięć dni później zakończy się aukcja pierwszego na amerykańskim rynku ...

•