Jak skonfigurować bluetooth DUN w nawigacji Peiying?

Jak skonfigurować bluetooth DUN w nawigacji Peiying?

21 Lis 2017, 10:44

Czy jest ktoś w stanie mi pomóc z prawidłową konfiguracją połączenia DUN w nawigacji Peiying tak żebym mógł korzystać z internetu?

Podłączając się kablem z komputera mam ActiveSync i tu wszystko działa połączenie z netem także. Niestety próbując to zrobić przez bluetooth ni jak nie mogę skonfigurować tego połączenia poprawnie.

Urządzenia parują się poprawnie i na smartfonie mam włączony "Tethering przez Bluetooth" następnie wchodzę w nawigacji w ustawienia bluetooth i tam mam widoczne moje urządzenie jako DUN. Sieć ustawiam APN: internet i numer *99#. Przy próbie połączenia otrzymuja komunikat "Podłączenie urządzenia nie powiodło się." można tak w kółko i nic to nie daje.

Ma ktoś jakąś radę jak można to poprawnie skonfigurować? Nie mam już pomysłu jak połączyć te dwa urządzenia :?

Załączam zdjęcia ekranów z konfiguracji bluetooth.

[Aby pobrać załącznik musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

ArteK
Forum Samochodowe

Zdjęcia: 10603
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 12 12 1996
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Toyota Yaris, Grand Voyager
Silnik: 1.3 VVTi, 3.3 V6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Drift kontrolowany z najwyższą prędkością Drift kontrolowany z najwyższą prędkością
    Nissan ustanowił rekord świata Guinnessa w kategorii driftu z najwyższą prędkością. Specjalnie przygotowany NISSAN GT R NISMO z roku modelowego 2016 wszedł w poślizg kontrolowany przy prędkości 304,96 km/h. Masato Kawabata, ...
    Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Rage-Race 2009
      Wizjonerski Golf GTI - Design Vision GTI
      Wyścig żużlowy, J.Hampel
      Mercedes Benz f700