Jak to jest z prawem jazdy??

Jak to jest z prawem jazdy??

30 Cze 2007, 08:20

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jaka jest konkretna procedura co do zdobycia prawa jazdy? Co prawda mam dopiero 17 lat, ale w roku szkolnym nie mam za bardzo czasu na takie szukanie, a taka okazja nadarza się tylko na wakacjach.
Colorek
Nowicjusz

Re: Jak to jest z prawem jazdy??

30 Cze 2007, 09:09

Prawo jazdy można zdawać na trzy miesiace przed ukończeniem osiemnastego roku życia:):):) .::Pozdrawiam::.
Endrju
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 449
Miejscowość: Poznań

10 Lip 2007, 22:52

zdawać nie można. trzy miesiące przed osiemnastką możesz rozpocząć kurs. ale egzamin państwowy możesz zdawać najwcześniej w dniu osiemnastych urodzin. No chyba, że kat. B1 :)
asiulka
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa

17 Lip 2007, 17:53

Colorek napisał(a):Witam. Chciałbym się dowiedzieć jaka jest konkretna procedura co do zdobycia prawa jazdy? Co prawda mam dopiero 17 lat, ale w roku szkolnym nie mam za bardzo czasu na takie szukanie, a taka okazja nadarza się tylko na wakacjach.

Zajrzyj tutaj: http://www.naukajazdy.pl/nauka_jazdy.html
Baltak
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Bezpieczna jazda w nocy Bezpieczna jazda w nocy
    Jazda w nocy poza obszarem zabudowanym jest bardziej niebezpieczna i trudniejsza niż za dnia. Podstawowym powodem jest ograniczony zasięg widzenia drogi, przeszkód oraz innych uczestników ruchu drogowego. "W ...
    Skoda Popular - samochodowa ikona ze sportowym sukcesem Skoda Popular - samochodowa ikona ze sportowym sukcesem
    Dokładnie 80 lat temu rajdowy duet Zdeněk Pohl/Jaroslav Hausman ukończył ŠKODĄ Popular legendarny Rajd Monte Carlo na drugim miejscu w klasie o pojemności silnika poniżej 1500 cm3. Prekursor dzisiejszej ŠKODY ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Monster Truck Rock Star, 11
      S2020005
      GTP Light
      Jaguar