Jak zabezpieczyć samochód przed kradzieżą?

Re: Jak zabezpieczyć samochód przed kradzieżą?

01 Cze 2016, 14:54

@LeRu jeśli w umowie AC jest włączona kradzież to jest i za nią wypłata ;)
Jedyna rzecz o której trzeba pamiętać, to wymagane dodatkowe zabezpieczenia auta przy wyższych sumach ubezpieczenia ( każdy ubezpieczyciel ma swoje progi kwotowe, od których żąda dodatkowych zabezpieczeń ). Jeśli nie spełni się takiego wymogu, to przy kradzieży pojazdu może nastąpić odmowa wypłaty odszkodowania.
Pozdrawiam
Maciek
porównywarka OC i AC
mfind
Aktywny

Zdjęcia: 4
Auto: Volvo S40

28 Wrz 2017, 13:07

Ja zabezpieczam samochód systemem GPS. Gdyby kiedyś został ukradziony, mogę go szybko namierzyć. Nie każdy złodziej jest w stanie sprawdzić czy taki system jest w samochodzie. Skorzystałem z oferty firmy Transmobil. Przygotowali ofertę, która wydała się dla mnie najlepsza. Korzystam kilka miesięcy i wszystko jest w porządku,
kamil6565
Nowicjusz

Auto: Renault megane

22 Lis 2018, 14:56

A co sądzicie o tych zabezpieczeniach? Nie mówię o tym keyless, ale o tych blokadach na kierownicę i biegi o których jest mowa w artykule https://www.niedzwiedz-lock.pl/blog/kradziez-na-walizke-jak-sie-zabezpieczyc/
fatjoe
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi Q3 z silnikami 35 TFSI i 35 TDI Audi Q3 z silnikami 35 TFSI i 35 TDI
    Na polskim rynku dostępne są już nowe wersje kompaktowego SUV’ Audi Q3. Na początek oferowane jest w trzech wersjach silnikowych: 35 TFSI z manualną skrzynią biegów, 35 TFSI ze skrzynią automatyczną S tronic ...
    "SKODA Rapid" Nowy wymiar SKODY "SKODA Rapid" Nowy wymiar SKODY
    Pod takim hasłem rozpoczęła się właśnie największa kampania reklamowa marki SKODA w tym roku. Hasło reklamowe SKODY odnosi się bezpośrednio do modelu Rapid, który kontynuuje znaną z Octavii i Superba ideę samochodu ...

•